"Baw się latem" z MOK

MOK Piotrków Sobota, 27 czerwca 20200 1295
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne ramach akcji "Baw się latem".

Warsztaty odbywać się będą od 6 lipca do 31 sierpnia 2020 roku (od poniedziałku do piątku) w siedzibie OEA MOK przy ul. Słowackiego 13. W ofercie zajęć znalazły się m.in. warsztaty ceramiczne, fotograficzne, decoupage i rękodzieła artystycznego.

 

Ze względu na pandemię, warsztaty odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Zapisy na warsztaty wyłącznie telefonicznie pod numerem 44 733 91 30. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat