Bartosz Jurecki został asystentem trenera kadry narodowej

Kraj Środa, 27 maja 20201 2963
Szkoleniowiec Piotrkowianina został asystentem trenera kadry narodowej seniorów w piłce ręcznej mężczyzn. Bartosz Jurecki na szczęście pozostanie w Piotrkowie i nadal będzie prowadził piotrkowski zespół w lidze.
fot. piotrkowianin.pl

- Bardzo się cieszę, że wracam do kadry narodowej w nowej roli. Przez całą wieloletnią karierę zawodniczą zdobyłem duże doświadczenie i wiedzę, które będę chciał wykorzystać i podzielić się ty z nowo budowaną reprezentacją – powiedział nowy asystent trenera kadry narodowej cytowany przez oficjalny klubowy portal Piotrkowianina.

 

Przypomnijmy, że Bartosz Jurecki szkoleniowcem piotrkowskiej drużyny jest od 2019 roku. Jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich szczypiornistów, ma na koncie wicemistrzostwo globu i dwa brązowe krążki mistrzostw świata. Dwukrotnie występował także z drużyną narodową na igrzyskach olimpijskich.

 

  

 


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

babcia ~babcia (Gość)31.05.2020 13:30

Doskonała wiadomość dla naszego trenera ale czy dla Piotrkowianina to się dopiero okaże, żeby chociaż do nas trafili z tej okazji lepsi zawodnicy.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat