Bardzo dobry start zawodniczek z "Jaskółczyna"

UM Piotrków Trybunalski Poniedziałek, 08 lutego 20211 1768
Zawodniczki tańca sportowego z „Jaskółczyna” świetnie spisały się w kolejnych eliminacjach mistrzostw Polski, które pod koniec stycznia odbyły się w Łodzi.

Nie zwalniają tempa tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn”. Po mistrzowskim ubiegłym roku bardzo dobrze zaprezentowały się w rozpoczynających nowy sezon Polskiego Związku Tańca Sportowego eliminacjach Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym.

Podczas zawodów w Łodzi w kategorii „Duet Free Dance Category Junior” pierwsze miejsce zajęły Antonina Jarzębska i Julia Gaj. W kategorii „Free Dance Category Duet – Kadet” pierwsze miejsce zajęły Kornelia Wiernicka i Julia Podlejska. Wśród „Solistów Hip-Hop Młodzieżowcy” zwyciężyła Wiktoria Justyna.

W kategorii „Fantasy-Show Formacje” zwyciężył zespół „Aerobik”, a w rywalizacji „Małe grupy Free Dance Category” na najwyższym stopniu podium stanął zespół „Maxi Aerobik” „Juniorzy”.

Wkrótce następne zawody, trenerzy intensywnie pracują nad nowymi choreografiami solistów duetów i grup mistrzowskich oraz wprowadzają w arkana tańca sportowego nowych zawodników.

- Mimo wielu obostrzeń i zawodów, które odbywają się bez publiczności i pod nadzorem Ministerstwa Sportu, cieszymy się, że możemy jako nieliczni pracować z dziećmi i młodzieżą – mówi Magdalena Markiewicz z klubu Jaskółczyn. - Zapraszamy do Jaskółczyna wszystkich, którzy chcą spróbować tańca sportowego, powalczyć o medale, sprawdzić swoje umiejętności i móc rozwijać swoje pasje.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_anna ~gość_anna (Gość)11.02.2021 15:06

Brawo dziewczyny!!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat