Badmintonowe święto w trybunalskim grodzie

ePiotrkow Środa, 05 czerwca 20190 2323
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie odbędą się od 14 do 16 czerwca w piotrkowskiej Hali Relax. W Piotrkowie Trybunalskim będą rywalizować najlepsi młodzi badmintoniści w kraju. Mistrzowskiego tytułu będzie bronił Mateusz Danielak, reprezentant piotrkowskiego Ruchu.

Imprezy o takiej randze już dawno w Piotrkowie Trybunalskim nie było.

 

 - Już dzisiaj zachęcam do dopingu, oprócz Mateusza, który jest aktualnym mistrzem Polski, wystąpią także trzy nasze juniorki. To będzie doskonała okazja, żeby zobaczyć w akcji najlepszych młodych zawodników w Polsce, niektórzy z nich na pewno będą reprezentować nasz kraj podczas międzynarodowych imprez - zachęca Dorota Danielak z KKS Ruch Piotrków Trybunalski, która jest współorganizatorką tej imprezy.

 

Badmintoniści rozpoczną zmagania w piątek, 14 czerwca. Półfinały, finały i dekoracje odbędą się dwa później.

 

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat