Badmintoniści przygotowują się do mistrzostw Europy

Strefa FM Czwartek, 30 stycznia 20143 1742
Mateusz Danielak i Karolina Władzińska, piotrkowscy badmintoniści z klubu KKS „Ruch” przygotowują się do mistrzostw Europy juniorów (u-17), które już niedługo odbędą się w Turcji.

Aktualnie znajdują się na kolejnym zgrupowaniu kadry narodowej, gdzie szlifują formę. - Przygotowania do tego turnieju idą pełną parą. Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy przygotowania startując w Lubinie. Tam nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się w grze podwójnej, mieszanej i w singlu. Następnie mieliśmy zgrupowanie w Piotrkowie. Trenowaliśmy po pięć godzin dziennie. Teraz zawodnicy wyjeżdżają na zgrupowanie kadry do Białegostoku. Powrót 2 lutego. Następnie trzy tygodnie pracy w Piotrkowie. W ostatnim tygodniu wyjazd do Hiszpanii na międzynarodowy turniej. Po powrocie – zgrupowanie w Giżycku – dziesięciodniowe. Powrót na trzy dni do Piotrkowa i wylot na dwunastodniowe mistrzostwa Europy w Ankarze - mówi Dorota Danielak, trenerka Karoliny i Mateusza.

Mistrzostwa Europy odbędą się w marcu.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jaki ~jaki (Gość)12.04.2014 08:41

GDZIE TE SUKCESY , GDZIE MEDALE..... takie bicie piany przed wyjazdem a zupełna cisza po powrocie

10


paletka.pl ~paletka.pl (Gość)02.02.2014 15:28

grac wygrywać a nie na mamy garbie jechac

10


jaki ~jaki (Gość)02.02.2014 08:11

uuuuuu..... takie wydarzenie a zainteresowania brak ???

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat