BO2022: ostatni dzień głosowania

UM Piotrków Trybunalski Środa, 15 września 20215 1504
Do środy (15.09) do północy trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Piotrkowa Trybunalskiego na 2022 rok. Osoby, które chciałyby wesprzeć swoich faworytów, mają więc na to już niewiele czasu.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Do tej pory w głosowaniu oddano około 9 tys. głosów. Najciekawsza rywalizacja toczy się wśród projektów oświatowych, gdzie dwa liderujące projekty dzieli minimalna liczba wskazań.

 

Przed nami jeszcze kilkanaście godzin głosowania, w czasie których wiele może się zdarzyć. Głosowanie odbywa się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem portalu www.piotrkowianiedecyduja.pl.


Piotrkowianie mają do dyspozycji 4 głosy, po jednym na każdą kategorię projektu: ogólnomiejski, oświatowy, rejonowy i Rodzinne Ogrody Działkowe. Każdy powinien w czasie wskazywania swoich faworytów, podać wyłącznie imię i nazwisko oraz nazwisko rodowe (panieńskie) matki.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka 123 ~Marlenka 123 (Gość)15.09.2021 23:19

A do kiedy jest czas na wypełnienie obietnic wyborczych ??
Przypomni redakcja, co obiecywał prezydent i poszczególni radni ??

30


cxvxcv ~cxvxcv (Gość)15.09.2021 11:00

Wszyscy wiemy, że wygrałby kolejny odcinek ścieżki dookoła Bugaja, ale przez wieloletnie obsuwy w jego budowie zdecydowano się wykreślić tegoroczny start. Skandal! Może zamiast wykreślać projekt budowy 4 odcinka ścieżki lepiej w końcu wykonać to, do czego zobowiązało się miasto 2 lata temu i rok temu?

61


EP97300 ~EP97300 (Gość)15.09.2021 11:10

https://piotrkowtrybunalski.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski/017b3426-d71a-4a52-bc0f-d5c83bc20283
"Projekt nr 22. Budowa ścieżki rowerowej wokół zbiornika Bugaj – etap IV (OGÓLNOMIEJSKI)
Uzasadnienie: Projektem etapu IV należy objąć odcinek od ul. Koralowej do ul. Wierzejskiej. Nie zakończono projektowania etapu II i nie zostało rozpoczęte projektowanie etapu III, którego rozstrzygnięcie będzie miało wpływ na etap IV. RIM proponuje wprowadzenie wskazanego we wniosku zakresu do opracowywanego PFU dla Bugaja. "

41


his. ~his. (Gość)15.09.2021 09:44

cyt. "Osoby, które chciałyby wesprzeć swoich faworytów, mają więc na to już niewiele czasu". Czas jest pojęciem bardzo rozciągliwym. Szczególnie w Piotrkowie zwanym Trybunalskim. Więc to co się planuje niekoniecznie się realizuje na czas. Budżet obywatelski to mydlenie oczu. To ,że coś "wygra" będzie czekało na .....realizację ....kiedyś. Poza tym budżet jest tylko jeden. Bo wszystko idzie z "jednej kieszeni" Powinno się to nazywać inicjatywa obywatelska .Przynajmniej.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat