BHT Piotrkowianin utrzymał pozycję lidera

Strefa FM Poniedziałek, 30 czerwca 20141 1535
W III rundzie Mistrzostw Polski Radom Open 2014 szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski zajęli trzecie miejsce, mimo to udało im się utrzymać pozycję lidera, podobnie jak szczypiornistkom tego zespołu, które wygrały turniej w Radomiu.

Wśród mężczyzn zwyciężyli zawodnicy BHT Damy Radę Inowrocław przed BHT Auto Petra Płock i BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski. Dużo lepiej zaprezentowały się zawodniczki żeńskiej sekcji Piotrkowianina, które zajęły pierwsze miejsce, wygrywając tym samym trzeci turniej z rzędu. Drugie miejsce zajął zespół Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie,  a trzecie Red Hot Czili Buk. W fazie grupowej dziewczęta wygrały 2:0 z KS Red Hot Czili Buk, 2:1 Relax AZS AWF Warszawa i przegrały 1:2 z Warszawa Skład. W pófinale zawodniczki Mistrza Polski pokonały 2:0 Reflex AZS AWF Volkswagen Poznań, a w finale wygrały z 2:0 z BHT Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie.

 

Panowie wygrali wszystkie swoje mecze grupowe 2:0, pokonując kolejno następujące zespoły Orlęta Zwoleń, KS Uniwersytet Radom, Vambresia Reflex Wąbrzeźno i KS Uniwersytet Radom Juniorzy, ale w półfinale przegrali po serii shoot - autów z BHT Auto Petra Płock 2:1. W meczu o trzecie miejsce szczypiorniści Piotrkowianina pokonali BHT Vambresia Reflex Wąbrzeźno 2:0.

 

Kolejna runda Mistrzostw Polski zostanie rozegrana już w najbliższy weekend w Płocku.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibica ~kibica (Gość)02.07.2014 20:30

Brawo za zniwelowanie długu przez piłkarki ręczne i to jest pokazanie kiperowi że można bo tam długi jak się patrzy przerost formy nad treścią , ale oczywiście nowy stary prezes po powrocie co zrobił? ustanowił sobie pensje menadżerską brawo brawo panie Zwierzchowski sponsorzy otrząśnijcie się i wybierzcie kogoś kto to kocha ,a nie kto na tym zarabia to są wasze pieniądze.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat