BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski

ePiotrkowKraj Poniedziałek, 06 sierpnia 201812 3970
BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski podwójnym mistrzem Polski w plażowej piłce ręcznej. Zarówno męski jak i żeński zespół wywalczył medale z najcenniejszego kruszcu podczas tegorocznej edycji PGNiG Summer Superligi. To bezprecedensowy wyczyn w historii polskiego plażowego handballa.
Fot.: Facebook.com/BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski.

Szczypiorniści i szczypiornistki rywalizowali przez 10 tygodni, w tym czasie odbyło się 8 turniejów, w których o zwycięstwo walczyły 32 zespoły. Finałowy turniej odbył się w Starych Jabłonkach. Panie pokonały w finale zespół Red Hot Czili Buk, a panowie Beach Handball Team FAS.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.08.2018 11:34

Widzicie wysokość oficjalnych nagród? Śmiech na sali. Takie premie, ale na glowe, powinni od miasta dostać zawodniczki i zawodnicy za promocję Naszego miasta. To mój oficjalny postulat

11


rodowity piotrkowianin ~rodowity piotrkowianin (Gość)07.08.2018 11:41

Kiedy ktoś ze świecznika piotrkowskiego sportu wyjaśni kibicom jaki jest oficjalny status BHT GRU JUKO odnoszący sukcesy na poziomie krajowym i europejskim od lat, czy to jest nasza piotrkowska drużyna i kiedy w okresie letnim będzie ją można podziwiać w naszym mieście bo do tej pory stosunek władz i miejscowych mediów jest jakby zupełnie obcy i niedostrzegający narastającego "kłopotu" coraz większej popularności z sukcesów BHT w kraju a Piotrków jest podobno "handbalowym miastem"

20


faktu ~faktu (Gość)07.08.2018 20:37

Jak zwykle Pan Darek S. musi się wszędzie wtranzolic do zdjecia. Niech sie zajmie prowadzeniem imprez bo coraz to gorzej wychodzi. Jedzie juz tylko na renomie.

22


dumny ~dumny (Gość)06.08.2018 10:08

Panie Prezydencie, może jakiś grant (finansowy), by się przydał. Dziewczyny, będą reprezentować Piotrków Trybunalski za granicą, jeśli miałyby wsparcie finansowe w tym roku. To też jest promocja Piotrkowa.
GRATULUJE!!!!!!!!
Szkoda, że takiego turnieju nie ma w Piotrkowie.

92


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)06.08.2018 21:19

Bezprecedensowym to jest dotychczasowy brak zainteresowania dotychczasowymi sukcesami piotrkowskiej piłki ręcznej plażowej, taki podwójny sukces to nastąpił już co najmniej po raz drugi w ostatnich latach, a corocznie zwycięstwa chłopców lub dziewcząt są nagminne od lat ale redakcja od natłoku sukcesów nic o tym nie wie.

41


gość ~gość (Gość)06.08.2018 19:55

Co to za dziadostwo w lidze kompletne dno a tu plaźing i wyniki żart !!

08


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat