Aż 67 nowych zakażeń w województwie. Jeden nowy przypadek COVID19 w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 30 lipca 202027 8851
W województwie łódzkim jest 67 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 3. do 79. roku życia. Jeden nowy przypadek odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim.
fot. pixabay.com / Bao_5

 

Kolejne 24 osoby po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe.

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 3950

Liczba osób aktualnie zakażonych: 635

Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 30

Liczba osób objętych kwarantanną: 2453

Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 577

Liczba osób, które wyzdrowiały: 3109

Liczba osób, które zmarły: 206

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1544

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 3950.

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (27)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zuzia ~Zuzia (Gość)30.07.2020 12:42

Wytłumaczcie ty głupim ludziom, że maseczki nosi się na ustach i nosie większość ma tylko na ustach. Może jakieś kontrole w Piotrkowie a może komunikaty głosowe np. w MZK

275


Pierre D. ~Pierre D. (Gość)31.07.2020 23:09

Drodzy Covidianie! Jesteście tylko narzędziem w rękach "starszych i mądrzejszych", którzy tworzą rządzący zza kulis tzw. rząd światowy. Wasza panika i nienawiść do wszystkich, którzy zachowali jeszcze zdrowy rozsądek i trzeźwość myślenia jest im bardzo na rękę. To oni Was stworzyli, podobnie jak według rozmaitych religii bogowie stworzyli kiedyś ludzi. Stworzyli bazując na strachu, niewiedzy i nieumiejętności samodzielnego myślenia, którą się cechujecie. Oni wiedzą, że myślicie telewizorami, a wszystkie największe światowe media są w ich rękach. Ukształtowali Was w przeciągu zaledwie tygodni. Już zapomnieliście, że jeszcze niedawno normalność oznaczała coś innego. Dziś dla Was normalnością jest kaganiec na gębie i donoszenie na wszystkich, których kaganiec uwiera. Sami ochoczo zaangażowaliście się w przyspieszenie wdrożenia czegoś, co jest znane już od jakichś 30 lat pod nazwą NWO. Ale przecież dla Was to "teoria spiskowa"...
To wszystko jest dokładnie wyreżyserowane, tylko że otaczająca nas rzeczywistość to nasze życie i nasz świat, a nie jakiś pieprzony film...
Światowy rząd chce wprowadzenia globalnych zmian, dlatego ogłupianie ma zasięg globalny, a nie lokalny. Dlatego rozdmuchali histerię na całym świecie. A Wy łykacie wszystko co Wam podsuną jak pelikany...
Ja nie wiem, za jaką stawkę dał się rządowi światowemu skorumpować "polski" rząd, ale że się skorumpował, to jestem pewien. Nie da się inaczej niż gigantyczną łapówką wyjaśnić tego, że profesor medycyny wprowadza jakieś nakazy i zakazy sprzeczne z wiedzą medyczną. Pomyślcie o tym. Nie wiem, o jaką sumę chodziło w przypadku Polski, ale w przypadku Białorusi dane są tutaj:
https://www.salon24.pl/u/niemcy/1066277,jak-aleksander-lukaszenko-ocalil-bialorus-przed-korona
O tym, że jest to wielka światowa ściema wiedziałem od początku i pisałem o tym zresztą tutaj.
Teraz znowu straszą wzrostem ilości zakażonych, bo przecież już wcześniej zapowiedzieli, że nastąpi drugi atak pandemii, więc od tego planu odstąpić nie mogą. Zwykły coroczny sezon grypowy im w tym pomoże, bo pojawi się wielu kasłających i z gorączką - oni od razu będą podejrzani o koronawirusa, którego obecność testy z pewnością wykażą. Przybędzie też chorych, którzy nabawią się problemów zdrowotnych od długiego noszenia maseczek - niedotlenienie i siedlisko grzybów i bakterii pod nosem z pewnością przyniosą takie rezultaty. I o to głównie w tym przymusie noszenia maseczek chodzi - ma być jak najwięcej chorych, by pandemia mogła trwać tak długo, aż się wszystkich pod przymusem zaszczepi. Tyle tylko, że to nie jest żaden plan globalnego uzdrawiania, a jedynie eksperyment medyczny na globalną skalę. I to eksperyment nie byle jaki, bo godny samego doktora Josefa Mengele. Może zresztą czas tego faceta zrehabilitować, skoro takim eksperymentom przyklaskują i ministrowie zdrowia i zwykła ogłupiona medialnie tłuszcza?
Drodzy Covidianie - życzę Wam przejrzenia na oczy.
Pierre Dolevas

20


Mężczyzna ~Mężczyzna (Gość)30.07.2020 17:23

Zakażeni w piotrkowskiej Farze. A ludzie beztrosko nie noszą maseczek. Oby Policja i Straż Miejska zaczęła kontrolować emzetki i sklepy. Mandat i do zgłoszenie do Sanepidu. Może to nauczy tum..nów, którzy nie noszą maseczek.

103


gość ~gość (Gość)31.07.2020 07:11

Ludzie będzie dobrze w TVP tak mówią.

22


gość ~gość (Gość)30.07.2020 18:25

Czy jest ktoś, kto da nam 100 procent że jeżeli noszę maseczkę często myję ręce przestrzegam wszystkich procedur związanych z covid 19 to do tego zarażenia nie dojdzie . Nikt nam na to gwarancji nie da.Wchodzimy do sklepu w maseczkach a poza nim witamy się z kim popadnie.I tyle na temat tego nie unikniemy chyba że w ogóle nie będziemy wychodzić z domów.

46


efekt ~efekt (Gość)30.07.2020 13:02

Niestety daliśmy władzę ludziom którzy nie są fachowcami. To jak woźnicy kazać pilotować samolot pasażerski.Ale kiełbacha przesłania wszystko niestety.Będzie jak z Tupelowem. A ludzie durni bo dostają przekazy od ludzi dla których utrzymanie władzy nie ma żadnej ceny.

1611


sam ~sam (Gość)30.07.2020 21:47

A na wsiach wszyscy pełen luz- maseczki w domach, piwo pod sklepem, obsługa w sklepach nawet nie wyciera rąk przyjmując gotówke i podając pieczywo. Przykład- sklepy w Dąbrowie nad Czarną...

21


V12 ~V12 (Gość)30.07.2020 21:25

A czym to znowu stwierdzono? Testami czy na oko? https://www.bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/

20


gość ~gość (Gość)30.07.2020 20:51

Do ludzi nie dociera, że drugiego lockdownu gospodarka nie przeżyje... Drukowanie pieniędzy tylko pogorszy tragiczną sytuację. Chyba, że pójdziemy na żywioł, kto zachoruje to zachoruje i zobaczymy co się wydarzy...

41


mam dość ~mam dość (Gość)30.07.2020 13:03

E tam, Morawiecki ogłosił zwycięstwo nad pandemią, powiedział, że nie ma się czego bać. Przecież premier naszego dumnego kraju by nie kłamał?

159


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat