Awaria usunięta – dziura jeszcze nie

Strefa FM Środa, 24 lipca 20133 1701
Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Słowackiego Północ - ciepła woda wróciła do kranów. Zła wiadomość dla kierowców - na Kostromskiej w okolicach skrzyżowania z Modrzewskiego nadal występują spore utrudnienia w ruchu.

Pozostałości po awarii - czyli dziura w jezdni pozostanie do jutra. W czwartek drogowcy wyleją asfalt. Wówczas przez skrzyżowanie będzie można już normalnie przejechać.

W przyszłym tygodniu jednak w tym samym miejscu ekipa z ciepłowni wymieniać będzie dalszy fragment ciepłociągu, a co z tym idzie, jeden pas ruchu na Kostromskiej w kierunku Wojska Polskiego będzie nieprzejezdny.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.08.2013 09:19

Minęły ponad 2 tygodnie, a część dziury na ul. Kostromskiej nadal nie została załatana. Ale ponoć mamy najlepszego prezydenta wszech czasów. Ciekawe, czy zdążą załatać przez referendum?

00


ciekawski ~ciekawski (Gość)26.07.2013 12:11

Dzisiaj jest piątek i skrzyżowanie jest takie jakie było, jak zwykle w tym mieście. Coś się robi, tylko jak. Jaki Pan, taki kram

00


Tartu Tarturanga26.07.2013 11:24

Długo radość trwać nie będzie bo od 29 znów ciepłej wody ma nie być...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat