Awaria sieci wodociągowej w Sulejowie

Strefa FMRegion Środa, 28 sierpnia 201910 2843
Do awarii sieci wodociągowej doszło w ulicy Staropiotrkowskiej. Pracownicy są w trakcie jej usuwania, naprawa potrwa kilka godzin.
fot. pixabay.com

Jak informują pracownicy Miejskiego Zarządu Komunalnego przerwy w dostawie wody mogą spodziewać się mieszkańcy ulic: Wodnej, Parkowej, Staropiotrkowskej, Torowej i Nadpilicznej. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

odpowiedż ,,Polanka Natychmiast,, ~odpowiedż ,,Polanka Natychmiast,, (Gość)28.08.2019 10:55

Pytanie do tzw. burmistrza. Czy akcja wczorajsza na Polance była prowadzona za jego zgodą.Co na to Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska. Czy rozwój tej części Sulejowa będzie wyznaczał drobny handlarz mięsiwa o marnej reputacji, dbający bardziej o swój interes. Czy jest to samowolka na gminnych gruntach. Czy gmina nie ma pomysłu pod kierownictwem tego burmistrza na zagospodarowanie tego terenu poprzez prawne działania. Co się w ogóle w tym Sulejowie wyprawia. ktoś nad tym jeszcze panuje. Może czas, żeby odpowiednie służby tym się zainteresowały. Już chyba nadszedł na to czas.

133


gość ~gość (Gość)28.08.2019 21:20

A czy Panu to się wogole coś podoba? Wydaje mi się ,że uwielbia Pan krytykować dla zasady

15


gość ~gość (Gość)28.08.2019 16:16

Ogarnijcie się. Chcemy doprowadzić Polanke do stanu z przed kilku 10 lat czy to coś złego? Komuś to przeszkadza. Chcemy mieć swoja Sielpi, soje miejsce na ziemi. A władze właśnie też pomagały. Najlepiej mieszkajmy w syfie, smrodzie i ubóstwie. A przede wszystkim doprowadzmy do kompletnej ruiny tak żeby nie było co składać do kupy. Jak komuś żal d... ściska to niech sam zrobi coś od siebie. Pozdrawiam

25


gość ~gość (Gość)28.08.2019 12:46

Faktycznie dziwna sytuacja. Nie komentuje szlachetnej akcji sprzątania i super postawy osób biorących w tym udział. Ale czy nie jest to dziwna sytuacja że ludzie sprzątają coś co powinna zrobic gmina i właściciel gruntów. Trochę pomyliły sie tu role.

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat