Awanturował się w barze i pijany wsiadł "za kółko"

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 20 lipca 20209 7177
Rawscy policjanci odpoczywający po służbie w jednym z lokali w Tomaszowie Mazowieckim wykazali się czujnością, zatrzymując kierującego, który miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Wcześniej mężczyzna awanturował się i rzucił fotelikiem samochodowych w klientów baru.
fot.: pixabay

W nocy z soboty na niedzielę dwoje funkcjonariuszy z Rawy Mazowieckiej przebywało w jednym z lokali na terenie Tomaszowa. Byli świadkami sprzeczki między właścicielem i jednym z gości. Oburzony klient wyszedł, po czym z zaparkowanego opla vectry wyjął fotelik dziecięcy, którym rzucił w kierunku osób znajdujących się w ogródku przed lokalem. Następnie wsiadł do samochodu i ruszył w kierunku gości znajdujących się na zewnątrz. Widząc to policjanci zareagowali natychmiast, podbiegli do samochodu, wyciągnęli kierującego i zabrali mu kluczyki. Mężczyzna był agresywny, więc policjanci go obezwładnili. Po chwili na miejscu byli już policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 31-letni tomaszowianin miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Czujność policjantów pozwoliły uniknąć tragedii. 31-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fghfhfg ~fghfhfg (Gość)20.07.2020 08:43

Szkoda dziecka w tym wszystkim.

30


gość ~gość (Gość)20.07.2020 10:47

Rawscy policjanci odpoczywający po służbie-czyli po prostu chlający oporowo!!!piszcie wprost,jak piszecie o mieszkańcach jak coś się wydarzy to piszecie "podczas libacji" A jak oni to odpoczywają?he he śmiech na sali

24


gość ~gość (Gość)20.07.2020 09:55

Zawsze dzień dobry na klatce mowił

20


Piotr Kowianin ~Piotr Kowianin (Gość)20.07.2020 08:41

Jeśli "ruszył w kierunku gości" to powinien mieć zarzut usiłowania zabójstwa.

92


gość ~gość (Gość)20.07.2020 08:36

To już ma gościu ciepło

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat