Awansowały na mistrzostwa świata

Kraj Wtorek, 18 czerwca 20193
Zawodniczki Piotrkowskiej Fundacji Talentów zdobyły medale w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej aprobowane przez POSA – Pole Sports & Arts World Federation. Dzięki temu uzyskały awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się we wrześniu w Hiszpanii. Na te zawody pojadą też zawodniczki, które zajęły 4 miejsce.

Do walki o tytuł mistrza Polski podczas zawodów w Lublinie w swoich kategoriach stanęło blisko 300 zawodników. Piotrkowską Fundację Talentów reprezentowało 18 zawodników.

Na podium stanęły:

2 miejsce – Natalia Woźniakowska i Kinga Majchrowska (kategoria Aerial Hoop Kids 14-17),

2 miejsce -  Iga Smolec (kategoria Aerial Hoop Kids 14-17)

3 miejsce – Matylda Kiełbasa (kategoria Aerial Hoop Kids Amator 10-13),

4 miejsce – Marta Wiśniewska (kategoria Aerial Hoop Kids Amator 10-13),

4 miejsce – Oliwia Kondraciuk, Julia Omonkowska (kategoria Aerial Hoop Kids Double)

Za sukcesami zawodniczek stoi trenerka Ewa Wiśniewska.