Awanse i nagrody na Dzień Strażaka

KM PSP Piotrków Środa, 05 maja 20214 4188
We wtorek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji placu miejskiej komendy PSP w Piotrkowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której m. in. wręczono wyróżnienia i nominacje dla strażaków, a starosta przekazał bon na zakup nowego sprzętu.

Ładuję galerię...

Podobnie jak w poprzednim roku, ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa SARS CoV-2, uroczystość miała skromny charakter, a pierwszym jej elementem było poświęcenie przez kapelana straży, ks. prałata Grzegorza Gogola pojazdów pożarniczych: drabiny mechanicznej SCD 40 oraz samochodu operacyjnego SLOp Toyota.


W dalszej części uroczystości wręczone zostały wyróżnienia i akty nadania wyższych stopni służbowych dla funkcjonariuszy KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim. W trakcie przemówień przedstawiciele samorządów - starosta Piotr Wojtysiak oraz wiceprezydent Adam Karzewnik złożyli gratulacje wyróżnionym oraz podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności wszystkim strażakom zarówno z Ochotniczych Straży Pożarnych ziemi piotrkowskiej jak również strażakom pełniącym służbę w KM PSP w Piotrkowie.


Starosta wręczył komendantowi miejskiemu PSP w Piotrkowie symboliczny bon o wartości 60 tyś. złotych jako dofinansowanie do zakupu samochodu operacyjnego.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

5g ~5g (Gość)05.05.2021 13:42

Jakoś nie widać Wojewódzkiego Kapelana Strażaków. Jest jakiś inny. Pewnie atrapa.

11


Baas ~Baas (Gość)05.05.2021 23:11

Starosta znów się pokazał z dobrej strony a prezydent?

02


Loladnik ~Loladnik (Gość)05.05.2021 08:32

Tyle samo powrotów co wyjazdów, najlepszego wszystkim strażakom! :)

120


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat