Autorskie radio powraca. Wieczorami

Strefa FMŁódzkie Poniedziałek, 20 kwietnia 20201 2899
Autorskie audycje radiowe - to coś, czego zdaniem wielu słuchaczy brakuje dziś w lokalnym eterze. Radio Strefa Fm Piotrków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i zaprasza na wieczorne programy muzyczne.

W pionierskich dla piotrkowskiej stacji latach 90. wieczorne pasmo cieszyło się wielką popularnością, notując bardzo dobre wyniki słuchalności. Nieco starsi powinni pamiętać takie audycje, jak "Piotrków - moje miasto", "RAP - Rockowe Audycje Poniedziałkowe", czy bodaj najpopularniejszy "Siber".

Czasy jednak się zmieniały, coraz większą rolę w każdej stacji odgrywać zaczęła tzw. playlista, rzadziej prezentowane są na antenie utwory dłuższe niż trzyminutowe, starsze, polskie. Rola prezentera często - choć oczywiście nie zawsze, bo jednak wiele zależy od osobowości i podejścia do pracy - sprowadza się do przypomnienia, jakiego radia się słucha, podania godziny i... no właśnie - czego jeszcze?

 

A że można inaczej chce przekonać Strefa Fm Piotrków, która począwszy od 20 kwietnia zaprasza na wieczorne, autorskie audycje z muzyką nieco inną niż na wspomnianej playliście.

Jak bardzo będzie się różnić - przekonywać będzie od 20.00 do 21.00 codziennie inny radiowiec: w poniedziałki Artur Wolski, we wtorki Tomasz Stachaczyk, w środy Paweł Kwiatkowski, w czwartki Robert Gala, a w piątki Marcin Cecotka. Nie powinno zabraknąć rocka, bluesa, być może jazzu, ale także popu czy muzyki tanecznej.

 

Kto chce się przekonać, powinien Strefy także wieczorami. Autorskie radio powraca po latach.

 

 

 


Zainteresował temat?

12

1


Komentarze (1)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
maddox maddoxranga22.04.2020 13:16

Mi się podobała audycja puszczana, z tego co pamiętam, w niedzielę wieczorem około 20 prowadzona przez miłą panią. Nie wiem nawet czy dalej jest dalej puszczana w Strefie bo dawno nie miałem okazji w niedzielę o tej porze słuchać radia. Pierwszy raz słyszałem ją chyba ze 3 lata temu.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat