ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Atrakcyjne mieszkania czekają na najemców. W TBS trwa nabór wniosków.

Poniedziałek, 11 maja 2020 4607
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Piotrkowie prowadzi nabór na najem lokali w nowo powstających budynkach A i B przy ul. Broniewskiego. Mieszkania budowane są w systemie pod klucz. Planowany termin oddania budynków - III kwartał 2021 r.

Ładuję galerię...

Warunkiem najmu jest m.in. partycypacja w wysokości 30% wartości lokalu oraz wplata kaucji zabezpieczającej. Szczegółowe warunki, zestawienie dostępnych lokali oraz druki wniosków dostępne są na stronie www.tbs.piotrkow.pl . Uwaga wnioski przyjmowane są tylko elektronicznie pod adresem broniewskiego@tbs.piotrkow.pl

 

Wyboru lokalu można dokonać na podstawie zamieszczonych na stronie rzutów kondygnacji budynków i  kart poszczególnych lokali mieszkalnych.  Zestawienie lokali nie zarezerwowanych  wraz z kwotami partycypacji znajduje się również na stronie TBS.

 

Wypełnione wnioski można przesłać na adres broniewskiego@tbs.piotrkow.pl. Nabór prowadzony będzie z zachowaniem kryteriów pierwszeństwa określonych   w Regulaminie kryteriów i trybu przeznaczenia mieszkań. 

 

Warunkiem uzyskania tytułu prawnego do lokalu mieszkalnego w TBS  jest spełnienie poniższych przesłanek ustawowych dotyczących:

– dochodu gospodarstwa domowego wnioskodawcy
– nieposiadania tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego na terenie tej samej lub pobliskiej miejscowości
– wpłaty partycypacji w wysokości 30% wartości lokalu mieszkalnego
– wpłaty kaucji zabezpieczającej najem w wysokości rocznego czynszu

 

Dzień , w którym zostanie złożony wniosek o najem danego lokalu, jest dniem zamknięcia naboru na ten lokal. Wypełniony i podpisany wniosek należy przesłać w terminie zgodnym z ogłoszeniem na adres:  broniewskiego@tbs.piotrkow.pl  w formacie .pdf lub .jpg (skan wniosku lub jego zdjęcie).

 

We wniosku należy podać adres lokalu stanowiącego własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego lub TBS , jeśli będzie to dotyczyło  zrzeczenie tytułu i  opuszczenie tego lokalu, z dniem zawarcia umowy najmu na lokal Broniewskiego A lub B.

 

Numer telefonu bądź adres email jest bezwzględnie  konieczny , celem umożliwienia kontaktu  z wnioskodawcą .

Nabór przyszłych najemców  odbywa się drogą elektroniczną.

 


Zainteresował temat?

7

9


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat