Artur Ostrowski, kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Posła RP w okręgu nr 10

Wtorek, 08 października 20190 2296
Łączy Nas Przyszłość !

Wspólnie stworzymy Polskę, w której nikt nie zostanie z tyłu.
Przyszłość nadchodzi. To od nas zależy, czy skupimy się na przeszłości, czy odważnie spojrzymy w przyszłość.
Bo łączy nas Przyszłość.
Przyszłość to m.in zdrowie, własne mieszkanie, praca, rodzina, świeckie państwo i prawa kobiet.

Przyszłość dla Nas, o którą będę walczył, to Przyszłość w której każdy będzie mógł się czuć w Polsce jak we własnym domu i realizować swój potencjał.

 

Artur Ostrowski, kandydat na Posła RP - lista nr 3

 

 

Artur Ostrowski od ponad 20 lat należy do grona najaktywniejszych polityków naszego regionu. Doświadczenie polityczne, parlamentarne i samorządowe zdobywał będąc posłem, wicewojewodą łódzkim i radnym miejskim w Piotrkowie. Artur Ostrowski, lat 50, jest piotrkowianinem, absolwentem Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył również Podyplomowe Studia Samorządu Terytorialnego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Łodzi, pracuje jako nauczyciel w ZSP nr 2. Doświadczenie polityczne – parlamentarne i samorządowe zdobywał jako poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji, radny Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego III i IV kadencji oraz jako wicewojewoda łódzki w latach 2003-2005. Jest członkiem Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej, wiceprzewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego SLD oraz członkiem ZNP.

Artur Ostrowski jest żonaty i ma dwoje dzieci – córka Martę i syna Piotra.
Tylko w latach 2011-2015, jako poseł na Sejm ziemi piotrkowskiej przyjął w swoim biurze w rodzinnym Piotrkowie ponad cztery tysiące interesantów, niewiele mniej zgłosiło się do niego osób podczas dyżurów pełnionych w biurach w Bełchatowie, Radomsku, Opocznie, Skierniewicach czy Tomaszowie Mazowieckim i Zelowie. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej kadencji dał się poznać jako polityk energiczny, zaangażowany w sprawy mieszkańców swojego regionu.
Artur Ostrowski przez wszystkie lata swej polityczno-społecznej działalności był osobą nie odmawiającą wsparcia potrzebującym. Aktywnie włączył się między innymi w pomoc w odbudowę Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach, której dach strawił ogień w listopadzie 2012 roku.
Prywatnie Artur Ostrowski wolne chwile chętnie spędza wśród bliskich, przyznaje, że wyjątkowo lubi prace w ogrodzie. Jest - jak sam siebie określa - „zwierzolubem”, jego dom zamieszkują pies, kot oraz rybki. Od lat bierze udział w akcjach pomocy bezdomnym zwierzętom i wspiera piotrkowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Jest fanem muzyki rockowej lat 70. i 80., w młodości był zafascynowany new wave, punk rockiem i zespołem Republika. Filmy ogląda jak przyznaje różne, od SF i fantasy po romantyczne komedie oraz polskie filmy okresu PRL. Lubi dobre dokumenty. – Serie popularno-naukowe potrafią wciągnąć jak dobry serial – mówi Artur Ostrowski, kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Posła RP z okręgu nr 10

 

Artykuł sfinansowany przez KW SLD

 

 


Zainteresował temat?

12

17


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat