Areszt za dopalacze w skarpecie

PolicjaBełchatów Czwartek, 28 maja 20205 3023
Blisko 20 gramów dopalaczy znaleźli bełchatowscy policjanci u 33-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Bełchatowa, który dziwnie się zachowywał, w skarpecie mężczyzny znaleźli biały proszek zapakowany w woreczki foliowe.

Ładuję galerię...

Stróże prawa, patrolując miasto, na ulicy Wojska Polskiego zwrócili uwagę na mężczyznę, który wydawał się zaniepokojony widokiem policyjnego radiowozu. Kiedy zobaczył, że funkcjonariusze idą w jego kierunku, zaczął chować coś w swoim bucie. Wkrótce okazało się co było przyczyną takiego zachowania. Mundurowi w skarpecie mężczyzny znaleźli biały proszek zapakowany w woreczki foliowe. Okazało się, że to dopalacze. Policjanci zatrzymali notowanego 33-latka oraz zabezpieczyli ujawnioną przy nim substancję. Bełchatowianin usłyszał zarzut posiadania blisko 20 gramów substancji psychoaktywnych. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwo. Posiadanie takich substancji, zagrożone jest otrzymaniem grzywny. Za posiadanie znacznych ilości tego rodzaju substancji grozi także kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 3.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.05.2020 11:48

Dlatego nie noszę skarpet

00


gość ~gość (Gość)28.05.2020 10:40

Czy wolno komuś grzebać w skarpetach?

02


gość ~gość (Gość)28.05.2020 07:43

Kto produkuje dopalacze?

30


gość ~gość (Gość)28.05.2020 08:55

Skoro w skarpecie, to "śmierdząca sprawa".

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat