Anna Maria Wesołowska w Piotrkowie

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 04 grudnia 20189 6709
„Skończyć z milczeniem” to tytuł konferencji organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Jednym z prelegentów będzie sędzia Anna Maria Wesołowska.
fot. Koralik82

Konferencja „Skończyć z milczeniem” odbędzie się 12 grudnia w auli piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. - Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz przedstawicieli służb i podmiotów realizujących zadania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, m.in. przedstawicieli Policji, Prokuratury, Sądu, ochrony zdrowia, pomocy społecznej, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, organizacji pozarządowych, a także studentów UJK – zaprasza Zofia Antoszczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Jeden z wykładów poprowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska, ekspert od przestępczości zorganizowanej, która występowała w programach „Sędzia Anna Maria Wesołowska” oraz „Wesołowska i mediatorzy”. Początek konferencji o godz. 11.00.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.12.2018 17:02

Prosimy o poruszenie sprawy o halę balonowa bo to już żarty ruszamy dalej

30


Za górami, za lasami... ~Za górami, za lasami... (Gość)04.12.2018 11:27

Przez pewien czas oglądałem program p. A.M.W., dopóki nie zdarzyło mi się samemu być w sądzie raz w Piotrkowie, raz w Bełchatowie. Rzeczywistość nijak nie miała się do kultury z jaką pani A.M.W. prowadziła sprawy. Takich sędziów po prostu NIE MA !!! A ja naiwny przez jakiś czas wierzyłem w sprawiedliwość !!!

180


temida ~temida (Gość)04.12.2018 07:48

A może napiszecie o wyroku w sprawie hali balonowej? Wyrok drugiej instancji, świeżutki, uznający winnym dyrektora OSiR I co ciekawe, co z tym zrobi prezydent?
Skoro druga instancja utrzymała wyrok w mocy, to wzrok ten stał się prawomocny.
A zatem pozostaje postawić pytanie co zrobi teraz przełożony L. Heinzla, mgr elektryk K. Chojniak? Bowiem zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego nie może być zatrudniona w samorządzie. A Pan Heinzel oskarżony został z kodeksu karnego, z paragrafów:
Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Może redakcja zapyta prezydenta co zamierza z tym fantem zrobić?

232


gość ~gość (Gość)04.12.2018 09:18

I co z tego, ważna kwestia, należy poruszyć. Popieram

21


kubańczyk91 ~kubańczyk91 (Gość)04.12.2018 09:15

Jeśli akcja skierowana jest także dla wszystkich mieszkańców to godzina jest beznadziejna. Chyba, że tylko dla bezrobotnych i pracujących na drugą zmianę :(

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat