Anita i Arkadiusz Lipniccy – utalentowane rodzeństwo z Piotrkowa. Zapraszamy na spotkanie w mediatece

ePiotrkow Środa, 30 września 20205 5402
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na spotkanie artystyczne „Sukces może się zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń”. Gośćmi będą Anita i Arkadiusz Lipniccy, utalentowane rodzeństwo pochodzące z Piotrkowa Trybunalskiego.

Spotkanie już w sobotę 10 października o godzinie 19.00 w mediatece. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki, którą można odebrać w MBP przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 i Filii nr 1 przy ul. Belzackiej 66. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Z Piotrkowa do gwiazd”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Zainteresował temat?

5

3


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_m ~gość_m (Gość)01.10.2020 15:39

Fajne z nich rodzeństwo. Lubię ich słuchać.

12


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)30.09.2020 07:47

Pamiętam minę pani Anity w " szansie na sukces " jak usłyszała Kasie Stankiewicz :)

93


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga30.09.2020 21:49

~gość a co z tą miną było nie tak


Piotrków obraził się na Anitę iż kiedyś zapytana skąd jest powiedziała że z małej miejscowości blisko Łodzi bodajże tak to leciało.Obraziła tymi słowami wielkie ego Piotrkowskich malkontentów a jak widać nie zapomniała skąd się wywodzi i powraca do swego rodzinnego miasta.Mineło kilkanaście lat a głosu jak i niezapomnianych utworów Anity nie idzie z nikim pomylić .

74


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat