Anita Włodarczyk w Piotrkowie [wywiad]

Strefa FM Środa, 14 września 20163 6517
Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro, a także rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk przyjechała do Piotrkowa, żeby spotkać się z pracownikami firmy Polanik, to właśnie młotem tej firmy pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy, stając się jedną z największych gwiazd światowej lekkiej atletyki.

Prezes piotrkowskiego Polanika, Dariusz Szczepanik oprowadził naszą mistrzynię po hali produkcyjnej, pokazując jak powstają mistrzowskie młoty.

Obecny rekord świata kobiet w rzucie młotem wynosi 82 metry i 98 centymetrów, Anita Włodarczyk ustanowiła go złotym młotem Polanika podczas sierpniowego Memoriału Kamili Skolimowskiej.

Poniżej możecie obejrzeć wywiad z naszą mistrzynią, przeprowadzony przez reportera Strefy FM Kamila Budnego.

 

 

 


Zainteresował temat?

11

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zaradna Monia ~Zaradna Monia (Gość)14.09.2016 21:22

Niech się kręci biznes jak najdłużej....

10


Kibic ~Kibic (Gość)14.09.2016 15:22

Właśnie dlatego żeby nie spotkać , przyjechała na zaproszenie firmy..a szkoda. Mieszkańcy Piotrkowa rzadko mają okazje na podobne spotkania.!

30


Fanka ~Fanka (Gość)14.09.2016 13:22

Czemu tak póżno podana informacja? Fani tej wspaniałej Anity nie mieli możliwości sie spotkać. Szkoda

130


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat