Andrzejkowe tradycje według seniorów

MOK Piotrków Wtorek, 03 grudnia 20192 1388
Artystycznie, radośnie, z pomysłem i z wróżbami - tak było podczas spotkania andrzejkowego, które odbyło się w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Spotkanie odbyło się pod hasłem "Andrzejkowe Tradycje Według Seniorów". O przygotowanie wieczoru zadbali seniorzy z warsztatów plastycznych i tanecznych z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK pod okiem instruktorów: Elżbiety Abratkiewicz i Martyny Mowczan. - Były tańce, w tym także nauka "Lambady" i „Makareny", a także śpiew w wykonaniu uczestnika warsztatów artystycznych - Grzegorza Woźnickiego. Do wspólnej zabawy chętnie przyłączyli się wszyscy uczestnicy andrzejkowego wieczoru, bo przecież o dobrą zabawę chodziło tu przede wszystkim. Andrzejkowe spotkanie to przede wszystkim wróżby, a te serwowały panie z warsztatów plastycznych. Każdy mógł dowiedzieć się, co go czeka w najbliższej przyszłości, a wróżono m.in z karteczek, ciastek z wróżbą, kart, gałązek wiśni, jabłek no i oczywiście lanego wosku - informują pracownicy OEA MOK. 

(Źródło : OEA MOK)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Iwa ~Iwa (Gość)07.12.2019 11:53

Kobitki!Tyle w Was życia i fajnej energii że tylko pozazdrościć! Trzymajcie się kochane!

20


gość ~gość (Gość)05.12.2019 13:38

Ha ha ale jaja

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat