Andrzej Duda odwiedził Opoczno i Tomaszów

Strefa FMŁódzkie Piątek, 19 czerwca 2020145 6112
Podczas gdy w Piotrkowie politycy Prawa i Sprawiedliwości razem z Jarosławem Gowinem namawiali mieszkańców miasta do głosowania w zbliżających się wyborach na Andrzeja Dudę, sam prezydent odwiedził opocznian i tomaszowian.
fot. FB Andrzej Duda

Andrzej Duda spotkał się w czwartek (18 czerwca) z mieszkańcami Opoczna, by w ramach swojej kampanii wyborczej opowiedzieć o najważniejszych projektach realizowanych przez polityków Prawa i Sprawiedliwości. Mówił też o tym, jakie działania będzie chciał podejmować, jeśli zostanie ponownie wybrany do piastowania urzędu głowy państwa. Zwrócił też uwagę na walory ziemi opoczyńskiej. - Tutejsze stroje ludowe są piękne. W końcu to tutaj na pana Tadeusza Sygietyńskiego spłynęło natchnienie, aby stworzyć zespół Mazowsze. Właśnie zapoznając się z opoczyńskim folklorem, tymi strojami, tradycją, muzyką, zwyczajami, doszedł do wniosku, że trzeba to koniecznie utrwalić i tak zyskaliśmy czołowy zespół pieśni i tańca - mówił prezydent. Spotkanie odbyło się na Targowisku Miejskim w Opocznie.

 

Jeszcze tego samego dnia Andrzej Duda odwiedził Tomaszów Mazowiecki. Poruszał podobne tematy, o jakich mówił w Opocznie. Wspominał też swoją wizytę w Tomaszowie w czasie poprzedniej kampanii. - Pamiętam jak dziś, kiedy byłem tutaj na spotkaniu z państwem jako ostatnim moim spotkaniu przed pierwszą turą wyborów w 2015 roku. Właśnie na tym placu w Tomaszowie spotkaliśmy się po południu. Pamiętam tamten dzień, tamten entuzjazm i pamiętam, co wtedy do państwa mówiłem. Zapewniałem, że będę chciał budować taką Polskę, która będzie ukierunkowana na człowieka - mówił. Po wystąpieniu poświęcił chwilę mieszkańcom Tomaszowa, którzy przybyli na plac Tadeusza Kościuszki, by wesprzeć jego kandydaturę. 

 

W Tomaszowie pojawili się również przeciwnicy Andrzeja Dudy. Wśród nich znalazły się osoby wspierające prawa społeczności LGBT. Ubrane w tęczowe barwy skandowali hasła: "Kłamca", "Przeproś", "Konstytucja".

 

Tegoroczne wybory odbędą się 28 czerwca.


Zainteresował temat?

7

13


Komentarze (145)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

burok z piotrkowa burok z piotrkowaranga20.06.2020 08:43

Nigdy więcej tego kłamcy!
5 lat temu naobiecywał i okłamał polaków w takich sprawach jak:
Likwidacja NFZ
Ustawa frankowa
Emerytury bez podatku oraz podniesienie kwoty wolnej do 8 tys. zł
Równe dopłaty dla rolników
Likwidacja śmieciówek oraz "patologicznego" samozatrudnienia
Likwidacja VAT na ubranka
Zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych w Konstytucji
Za to notorycznie łamał zasady Konstytucji na którą przysięgał !!!!!!!!!!!!!!!

175


gość ~gość (Gość)21.06.2020 12:55

Cwaniak96 czy ty wiesz co to znaczy cwaniak odpowiesz na to pytanie piszeszesz na każdy temat to może odpowiesz na to jak jesteś tak mądry

03


homofobia dudy ~homofobia dudy (Gość)19.06.2020 13:36

Szef komisji w Izbie Reprezentantów apeluje do Trumpa o odwołanie wizyty Dudy. "Promuje homofobiczne stereotypy"

167


long ~long (Gość)20.06.2020 20:20

Czy będzie "Lumpen Plus"? Nie mogę się doczekać!
Czy może wystarczy micha kartofli dla wszystkich ?

21


gość ~gość (Gość)20.06.2020 17:18

Po wygranej Dudy oddamy wszystko z nawiązką z każdej tarczy

22


gość ~gość (Gość)19.06.2020 16:50

Dla czego udzielacie jedynie komentarzy a nic z tym nie robicie aby coś zrobić dla kraju aby było lepiej czemu nie startuje cię wyborach jeśli macie taką wiedzę wszystko wam nie pasuje czy ten będzie rządził czy następny tak samo będzie wam nie odpowiadał potraficie i na tyle was stać jedynie udzielać komentarzy a boicie się z tym coś zrobić aby było lepiej wienc do dzieła

38


enedue123 ~enedue123 (Gość)20.06.2020 08:58

Czy wiecie, że człowiek który w poprzedniej kampanii gościł Dudę w Radomsku, nie dawno został skazany prawomocnym wyrokiem za zbudowanie piramidy finansowej ??
Jak to skomentujecie wyborcy ?

93


ogólnie lubiany ~ogólnie lubiany (Gość)19.06.2020 21:19

Uważam, że z powodów epidemiologicznych oraz finansowych, należy oddać głos w pierwszej turze na jedynego możliwego zwycięzcę drugiej tury - Prezydenta Andrzeja Dudę. ANDRZEJ DUDA W PIERWSZEJ TURZE !!!

518


po studiach ~po studiach (Gość)20.06.2020 17:12

i co te ~goście nieustannie I nie logicznie prawią, że Piotrków wybiera pis, a na prawdę miasto nie wybiera, ba nawet nas nie odwiedza, bo to miasto jest dla niego "wyklęte" gorszej kategorii, któremu można tylko przeszkadzać w rozwoju i ograniczać środki finansowe zgodnie z filozofią "Lorka" naszego niedoszłego prezydenta

11


leopoldstaff ~leopoldstaff (Gość)20.06.2020 11:23

nadajecie sie jedynie do komentarzy

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat