ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Amerykański zespół zagra w Piotrkowie

Piątek, 08 czerwca 2018 3586
Amerykański zespół Richmond Road Band wystąpi w naszym regionie. Najpierw w Piotrkowie, potem w Tomaszowie Mazowieckim.

Muzyka jaką prezentują na koncertach członkowie amerykańskiej formacji to wyjątkowa mieszanka rocka, folku, bluesa i popu. Richmond Road Band to solidna dawka prawdziwego amerykańskiego grania. Mocne rockowe riffy i liryczne dźwięki prosto z USA - tego można spodziewać się po aż trzech występach Amerykanów. A te odbędą się w ramach Festiwalu Kontakt. To kolejna edycja praktycznych działań na rzecz miasta przy udziale wolontariuszy ze społeczności lokalnej, innych części kraju i zza granicy. Jego celem jest szerzenie idei wolontariatu, pokazanie przykładów pozytywnego oddziaływania na otaczającą nasz rzeczywistość oraz przykładu dobrej współpracy na rzecz miasta i jego mieszkańców. Organizatorami Festiwalu są Fundacja Proem, Fundacja Tomy, Proem Zako oraz SCh Tomy we współudziale urzędów miasta z Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego. Festiwal Kontakt to nie tylko praca na rzecz drugiego człowieka, to również zawieranie nowych znajomości z ludźmi z różnych części Polski i świata. W poprzednich edycjach Kontaktu w Łodzi, Piotrkowie i Tomaszowie uczestniczyło w nim ponad 1000 wolontariuszy z Polski, USA, Irlandii Płn., Białorusi i Ukrainy. W Festiwalu może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat i ma ochotę poświęcić swój wolny czas, aby pracować na rzecz drugiego człowieka. Wystarczy się zarejestrować na stronie rejestracja.proem.pl.

 

Richmond Road Band po raz pierwszy wystąpi w ogródku klubu Sejf (wtorek 12 czerwca o godz. 19.00), po raz drugi w czwartek w Rynku Trybunalskim (o 19.30), a na koniec w Tomaszowie (piątek, klub Enklawa godz. 19.00). Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.


Zainteresował temat?

3

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat