Amazonki pokazały, jak badać piersi

Strefa FM Środa, 29 maja 20191 3925
Panie z Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek "Kamilki" opowiadały o profilaktyce związanej z rakiem piersi. Spotkanie zorganizowano we wtorek w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie

Ładuję galerię...

Pacjentki PCMiD zapełniły całą salę i chętnie brały udział w warsztatach. - Chcemy pokazać kobietom, jak dbać o siebie i zapobiegać wielu poważnym chorobom. Przede wszystkim skupiamy się na profilaktyce raka piersi. Pokazałyśmy pacjentkom samobadanie - jak to robić, kiedy to robić. Chcemy, by nabrały nawyku badania piersi. Zademonstrowałyśmy to na manekinach, ale oczywiście każda pani mogła spróbować również na sobie. Ja sama jestem przykładem tego, że choroba to nie wyrok, 8 lat temu wykryłam u siebie raka piersi. Dzięki temu, że był wcześnie zdiagnozowany, teraz jestem tutaj - powiedziała Dorota  z Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek "Kamilki".

 

Pamiętajmy, że wczesne zdiagnozowanie choroby daje szansę na całkowite wyleczenie!


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kibic ~Kibic (Gość)29.05.2019 13:37

I super. Oby takich akcji jak najwięcej. Szacunek i podziw za tę pracę społeczną Amazonek

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat