Aktywny relaks w hali Relax

ePiotrkow Środa, 07 lutego 20180 11578
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim zadbał o to, by młodzież z naszego regionu mogła spędzać ferie aktywnie. Tym razem OSiR zorganizował w hali Relax II Halowy Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 2002 i młodszych.

Rozgrywki prowadzone są systemem "każdy z każdym", przy czym zespoły oprócz pierwszego meczu grają także rewanż. Dla najlepszych ekip przewidziane są nagrody. Wyróżnieni zostaną również najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec oraz najlepszy bramkarz turnieju.

 

Impreza jest cykliczna i odbywa się co roku. Na udział w tegorocznych zmaganiach zdecydowało się 8 drużyn. Pracownicy piotrkowskiego OSiR-u cieszą się przede wszystkim z tego, że to sami uczestnicy polecają turniej swoim rówieśnikom.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat