„Aktualności” lokalnych polityków rok przed wyborami

ePiotrkow Środa, 06 grudnia 20175 2793
Wchodząc na stronę Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie znajdujemy program na nadchodzące wybory samorządowe. Ale możemy znaleźć też inne ciekawe informacje np. o Jacku Saryuszu – Wolskim, który z PO ma już niewiele wspólnego. Ciekawa jest też lista parlamentarzystów… Ale PiS i SLD też są „na bieżąco”.

Ładuję galerię...

Na stronie głównej znajduje się link do informacji: Saryusz – Wolski. Rusza VII edycja Akademii Europejskiej. Wchodzimy i widzimy wielkie zdjęcie byłego członka Platformy Obywatelskiej.

 

Ciekawa jest również lista biur parlamentarzystów PO Regionu Łódzkiego. Znajdziemy tam adresy biur: posła Stefana Niesiołowskiego (odszedł  z Platformy w 2016 roku, obecnie koło Europejscy Demokraci), Jacka Saryusza – Wolskiego (usuniętego w marcu tego roku z PO, po tym jak kandydował na przewodniczącego Rady Europejskiej), a także Joanny Skrzydlewskiej (która w PE nie zasiada od 2014 roku, obecnie jest członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego).

Co ciekawe czytając program PO na wybory samorządowe, z boku ponownie pojawia się link do tekstu o działalności Jacka Saryusza – Wolskiego.

 

Natomiast informacji o tym kto wygrał niedawne wybory na szefa miejskich i powiatowych struktur, brak. Stronę piotrkowskiego koła zobaczysz TUTAJ

 

Z kolei na stronie PiS znajdujemy zdjęcie Antoniego Macierewicza jako prezesa Zarządu Okręgowego. I tyle… Żadnych innych danych: adresu biura, numeru telefonu, maila itp. ZOBACZ TUTAJ

 

 

Polskie Stronnictwo Ludowe ma tylko podstronę struktur wojewódzkich, gdzie pojawiają się również informacje z regionu piotrkowskiego. Podobna sytuacja jest w przypadku .Nowoczesnej.

 

 

Swoje podstrony mają natomiast działacze SLD w Piotrkowie i powiecie. O ile w przypadku miasta są tam informacje aktualne (ZOBACZ), to podstrona powiatowa pozostawia wiele do życzenia (ZOBACZ). Tu ostatnia „aktualna” informacja pochodzi z … 2012 roku.

 

 

A wybory tuż- tuż…


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

his. ~his. (Gość)06.12.2017 17:12

A s...ł ich pies.Wszystkich bez wyjątku. I na... galery.

30


gość ~gość (Gość)06.12.2017 17:11

Niesiołowski..bez komentarza...

30


Jak widać... ~Jak widać... (Gość)06.12.2017 13:58

w ostatnich latach nic nie robią.

30


D&D ~D&D (Gość)06.12.2017 13:47

Zdecydowanie najlepszą stronę miał KOD. Trzeba zadzwonić po Kiowskiego i Wam strony strony zrobi jak się należy!

41


alfred ~alfred (Gość)06.12.2017 13:18

"fachowcy"

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat