Aktorka czytała najmłodszym piotrkowianom

Strefa FM Środa, 03 czerwca 20152 3665
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zorganizowała festyn rodzinny "Czytanie na trawie". Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji.

Ładuję galerię...

- Główny punkt spotkania to promocja czytelnictwa. Najmłodsi piotrkowianie wysłuchali bajek czytanych przez znaną aktorkę Magdalenę Różczkę. Poza tym, wiele atrakcji: czerpanie papieru, warsztaty drukarskie, malowanie twarzy, konkursy plastyczne - mówił Przemysław Skrobek z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.

- Ze swojego doświadczenia wiem, że dzieciom zawsze to się podoba. Jak jechałam pierwszy raz na podobną akcję, myślałam, że dzieci będą się nudziły, ale okazuje się, że bardzo to lubią. Są naprawdę skupione i grzeczne, słuchają bajek, lubią o nich rozmawiać, zadają pytania. Było to bardzo fajne spotkanie - mówiła aktorka Magdalena Różczka.

Akcja "Czytanie na trawie" odbyła się dzięki programowi Kulturalni, który jest dofinansowany z funduszu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

PK


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.06.2015 20:41

Pomysł zerżnięty. I to dosłownie! ;)
http://joemonster.org/art/18598/Kolezanka_z_klasy_do_czytania
;)

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat