Aktor z Piotrkowa w "Pensjonacie nad rozlewiskiem"

ePiotrkow Sobota, 09 września 20170 6440
Piotrkowianin Krzysztof Kamiński będzie jednym z bohaterów kolejnej serii „Rozlewiska”. Serial pojawi się na antenie TVP już w grudniu, tym razem jako „Pensjonat nad rozlewiskiem”.

Ładuję galerię...

Rola Zdzisia stała się tak ważna, że Krzysztof Kamiński ma za sobą aż 20 dni zdjęciowych realizowanych w mazurskiej Ostródzie. Poza tym zagrał też w epizodzie... starszą panią.

Ten serial będzie bardziej pikantny i barwny. Grają w nim m.in. zespół Perfect, Anna Popek czy Karol Strasburger – mówi aktor o 6 serii mazurskiej sagi. - To jest serial uniwersalny. Może go zobaczyć Eskimos czy Japończyk. Mój kolega z Niemiec, gdy mówił o „Ranczu” powiedział do mnie: nie obraź się, ale ja naprawdę nie wiem co chodzi.


Kamiński grał m.in. z główną gwiazdą serialu czyli Joanną Brodzik (Małgosia Jantar), Olgą Frycz czy Antonim Królikowskim. - Cała ta ekipa tworzy jedną, wielką, kochającą się rodzinę. W dzisiejszych wariackich czasach, gdy człowiek jest człowiekowi „różową panterą”, żeby nie powiedzieć wilkiem, jest to nieprawdopodobna ulga dla duszy. To jakieś zjawisko socjologiczne – dodaje Kamiński.


Piotrkowianin grał wcześniej w dwóch odcinkach „Nad rozlewiskiem” (2012) i w dwunastu w „Ciszy nad rozlewiskiem” (2013-2014). „Pensjonat nad rozlewiskiem” zadebiutuje na antenie TVP 1 w niedzielę 3 grudnia. Reżyserem jest pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego Adek Drabiński.
Dziękujemy za pomoc Katarzynie Kalicińskiej (producent serialu) i Arturowi Szczukiewiczowi (fotosista).

 

fot. Artur Szczukiewicz


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat