„Akademia Bezpiecznej Przyszłości” w piotrkowskiej filii UJK

UJK Piotrków Trybunalski Wtorek, 10 grudnia 20194 2184
Studenci Bezpieczeństwa Narodowego piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu „Akademii Bezpiecznej Przyszłości”. Gościem wydarzenia był rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Straży Pożarnej, młodszy brygadier Wojciech Pawlikowski.
fot.: UJK Piotrków Tryb.

Zebrani studenci wysłuchali prelekcji na temat procedury rekrutacyjnej, ścieżki awansów zawodowych oraz perspektywy rozwoju kariery w szeregach Straży Pożarnej. W trakcie spotkania szczególny nacisk położono na możliwości wykorzystania w praktyce zawodowej wiadomości zdobytych w ciągu kilku lat studiów.

 

„Akademia Bezpiecznej Przyszłości” to inicjatywa kierunku Bezpieczeństwo Narodowe Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. W jej ramach przewidziano cykliczne spotkania studentów zainteresowanych odnalezieniem swojego miejsca na rynku pracy z przedstawicielami zawodów związanymi z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

 

To pierwszy krok na drodze studentów, dotyczący przyszłości i wyboru zawodu. To również bezcenna okazja do rozmowy z zawodowcami, wymiany opinii, podzielenia się wątpliwościami i uzyskania rekomendacji, a przede wszystkim odkrywania i pielęgnowania własnych zainteresowań w konkretnych obszarach zawodowych związanych z bezpieczeństwem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia kolejnych planowanych inicjatyw w ramach „Akademia Bezpiecznej Przyszłości”.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~test ~~test (Gość)16.12.2019 14:09

Przykro patrzeć. 3 wykładowców. Żenada.

10


gość ~gość (Gość)11.12.2019 09:35

Co wy chcecie robić po tej uczelni... magazyny czy biedronka??

33


gość ~gość (Gość)11.12.2019 09:29

Mł. bryg. Pawlikowski jest zastępcą dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gasniczej :)

20


gość ~gość (Gość)11.12.2019 09:10

Studenci bezpieczeństwa są the best!

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat