Agresywny pies zaatakował człowieka i innego czworonoga

Strefa FM Niedziela, 03 marca 201928 13743
Mężczyzna podczas spaceru z psem został zaatakowany przez innego czworonoga. Wcześniej zwierzę zaatakowało jego psa.
fot. kontakt@epiotrkow.pl

Jak informuje oficer prasowy piotrkowskiej policji, do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach porannych. Mężczyzna wyszedł na spacer ze swoim psem i udał się w okolice ul. Baczyńskiego w Piotrkowie. Nagle podbiegł do nich duży czarny pies. Zwierzę zaatakowało psa mężczyzny. Gdy ten próbował ratować swojego czworonoga, agresywny pies ugryzł mężczyznę. Po chwili na miejscu pojawiła się właścicielka drugiego z psów. Mieszkaniec Piotrkowa oraz jego pies potrzebowali pomocy. Mężczyzna został opatrzony na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a jego pupil został zabrany do weterynarza. 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.03.2019 16:02

Właściciel odpowiada za psa.Każdy pies powinien chodzić na smyczy ,teraz pani właścicielka pieska powinna zapłacić kare.

300


kot ~kot (Gość)03.03.2019 15:02

Często zastanawiam się na tym, kto powinien chodzić na smyczy, pies czy właściciel.

280


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat