ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Agencja interaktywna czy samodzielne działania? 2 drogi do stworzenia strony www

Środa, 18 grudnia 2019 2486
Coraz więcej firm opiera swoją działalność na internecie; w sieci działają już nie tylko sklepy z odzieżą czy apteki, ale również specjaliści - prawnicy, lekarze czy doradcy podatkowi. Jednocześnie rośnie świadomość przedsiębiorców i freelancerów, dotycząca metod i sposobów osiągnięcia sukcesu w biznesie online. Nie oznacza to jednak całkowitej rezygnacji z usług, jakie oferuje agencja interaktywna.

Powszechny dostęp do wielu usług online i wiedzy w internecie spowodował, że na rynku pojawiła się tendencja do samodzielnego tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. W efekcie wiele z nich powstaje na podstawie gotowych szablonów i nie wnosi wartościowych, użytecznych dla internautów treści, a przez to staje się jedynie nieco bardziej skomplikowaną wizytówką.

 

Jak stworzyć dobrą stronę www?

 

Aby strona internetowa mogła spełniać swoją rolę, jej właściciel powinien wiedzieć dla kogo i po co ją tworzy. Konieczne jest więc określenie grupy docelowej oraz założeń, jakie witryna ma spełniać. Już na etapie koncepcji strony warto myśleć o pozycjonowaniu przyszłej witryny i zaprojektować ją tak, aby była ona nie tylko maksymalnie użyteczna dla użytkownika, ale również czytelna dla robotów Google. Te zwracają bowiem uwagę już nie tylko na słowa kluczowe i treści SEO, ale również na content, a więc nie tylko teksty, ale również grafiki, zdjęcia, filmy, itp.

 

Agencja interaktywna czy samodzielne działania?

 

Stworzenie prostej strony internetowej, np. wizytówkowej, nie jest trudne. Można do tego wykorzystać jeden z systemów, które zostały stworzone z myślą o zarządzaniu treścią w internecie. Na platformach takich jak WordPress można znaleźć gotowe szablony oraz proste w obsłudze narzędzia, pozwalające na stworzenie podstawowej strony www czy bloga. Wystarczy jedynie wykupić miejsce na serwerze i przygotować odpowiednie treści, a potem umieścić je w wyznaczonych polach w wybranym szablonie i gotowe!

 

Dla tych, którzy swoją stronę będą wykorzystywać do promowania działalności i biznesu, odpowiednim miejscem jest agencja interaktywna, złożona ze specjalistów w dziedzinie programowania, pozycjonowania i marketingu internetowego. Profesjonalna agencja zajmuje się często również obsługą firmowych mediów społecznościowych oraz integracją kont w tych mediach ze stroną internetową. W ten sposób firma otrzymuje jedną, spójną koncepcję wizerunku, która jest konsekwentnie rozwijana. Współpraca z agencją interaktywną, choć jest rozwiązaniem droższym niż samodzielne stworzenie strony, owocuje wykorzystaniem nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań, których zastosowanie podnosi szanse na osiągnięcie sukcesu w biznesie online.

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat