Agencja RR promuje zdrową żywność

Strefa FM Środa, 28 listopada 20120 2214
Kilkudziesięciu przedstawicieli środowisk rolniczych działających na terenie powiatu piotrkowskiego uczestniczyło dziś w szkoleniu poświęconym zdrowej żywności zorganizowanemu przez łódzki Oddział Agencji Rynku Rolnego.

- Mówimy o zdrowej żywności. Agencja Rynku Rolnego to nie tylko instytucja, która zajmuje się interwencją na rynku. Chcemy pokazać, że zajmujemy się także promocją tego, co rolnik wytwarza - mówi Marek Mazur, dyrektor Oddziału.

Rolników próbowali przekonać do ekologii przedstawiciele Departamentu Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno - Spożywczych.

Takie konferencje odbędą się także w innych powiatach województwa łódzkiego.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat