Aerobik królował na Mazurach

ePiotrkow Czwartek, 27 czerwca 20130 2795
Zespoły Taneczne „AEROBIK” i „MAŁY AEROBIK” z piotrkowskiego Klubu Kultury „Jaskółczyn” odniosły sukces na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Mazurski Krok” w Mrągowie.
fot. Aerobik
fot. Aerobik

Zespół „AEROBIK” zajął I miejsce z choreografią „W Jaskini Gorgony” w kategorii inscenizacja wiek 12 - 15 lat, a w kategorii disco-dance wytańczył III Miejsce.
„MAŁY AEROBIK” otrzymał II MIEJSCE za układ „Mieć Idola” w kategorii inscenizacja wiek do 12 lat oraz wyróżnienie za hip-hop.


Piotrkowskie grupy na koncercie galowym zaprezentowały wszystkie 4 układy taneczne autorstwa Magdaleny Markiewicz.


Gala odbyła się w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.
- Urocze Mazury, upalna pogoda, wyjątkowy amfiteatr oraz sympatyczna atmosfera sprawiły, że mimo stresu i ostrej rywalizacji wszystkie zespoły biorące udział w festiwalu chcą wrócić do Mrągowa za rok- mówi Magdalena Markiewicz.
Impreza trwała od 20 do 23 czerwca.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat