Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku

ePiotrkow Czwartek, 18 lutego 201668 20323
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.

Ładuję galerię...

Dyplomy odebrało 38 absolwentów. Jest to piąty już rocznik, który kończył Akademię.

- Oprawa dzisiejszej uroczystości jest dla nas sygnałem, że władze miasta zauważają naszą działalność i wspierają ją – mówił J. Haering, który na uroczystość do Piotrkowa przyjechał wraz z żoną Miriam. - Czujemy się związani z regionem nie tylko dlatego, że tutaj znajduje się jeden z zakładów naszej grupy kapitałowej, ale przede wszystkim dlatego, że zatrudniamy ponad 2 tysiące pracowników, którzy mieszkają w tym mieście i tworzą jego najnowszą historię. Robienie interesów nie polega tylko i wyłącznie na zarabianiu pieniędzy, jest to również zasymilowanie się z lokalną społecznością, wzajemne wspieranie się i obustronne czerpanie z tego korzyści.

 

Rozmowa z Jurgenem Haeringiem, m.in. o jego planach wobec zakładów w Piotrkowie, w kolejnym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”, w kioskach 24 lutego!


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (68)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Oburzona ~Oburzona (Gość)18.02.2016 11:48

Aż na zamku? To nawet absolwenci Chrobrego czy Uniwersytetu nie doznają takich zaszczytow.

143


sklave sklaveranga18.02.2016 11:06

Skoro na zamku to powinien być miecz, absolwent klęczeć i zabrzmieć sakramentalne: Pasuję cię na mechanika. Ku chwale ojczyzny a może ojczyzn? No właśnie.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

107


cynik ~cynik (Gość)18.02.2016 11:06

A były kiedyś i w Piotrkowie zakłady co kształciły dla siebie młodych pracowników. Ci ucząc się jednocześnie pracowali w macierzystym zakładzie. I o dziwo. Bardzo zwracano uwagę na to ,żeby uczeń tę szkołę skończył. Przyszli polscy "naprawiacze" roz....li wszystko.Teraz zaczynają ,próbują robić to co już było i działo. Niemiec za to rozumie ,że tylko tak można wychować pracownika

211


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat