Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku

ePiotrkow Czwartek, 18 lutego 201668 21503
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.

Ładuję galerię...

Dyplomy odebrało 38 absolwentów. Jest to piąty już rocznik, który kończył Akademię.

- Oprawa dzisiejszej uroczystości jest dla nas sygnałem, że władze miasta zauważają naszą działalność i wspierają ją – mówił J. Haering, który na uroczystość do Piotrkowa przyjechał wraz z żoną Miriam. - Czujemy się związani z regionem nie tylko dlatego, że tutaj znajduje się jeden z zakładów naszej grupy kapitałowej, ale przede wszystkim dlatego, że zatrudniamy ponad 2 tysiące pracowników, którzy mieszkają w tym mieście i tworzą jego najnowszą historię. Robienie interesów nie polega tylko i wyłącznie na zarabianiu pieniędzy, jest to również zasymilowanie się z lokalną społecznością, wzajemne wspieranie się i obustronne czerpanie z tego korzyści.

 

Rozmowa z Jurgenem Haeringiem, m.in. o jego planach wobec zakładów w Piotrkowie, w kolejnym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”, w kioskach 24 lutego!


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (68)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mex ~mex (Gość)17.02.2017 13:47

tak, plusujcie, cieszcie się, że nas niemiaszki kolonizują, bo macie z czego spłacać kredyty-chwilówki. Rozumiem doskonale, że sytuacja w kraju i regionie jest słaba, ale cieszyć się z tego, że jesteśmy murzynami dla niemców? Za tą samą pracę w hearingu w niemczech dostaniecie 1,6 tys euro. Czemu tutaj tylko 1,8 tys zł? Polecam zaznajomić się z terminem "podczłowiek" niem. "untermenschen".
"Ojczyzno ma, tyle razy we krwi skąpana,
Ach, jak wielka dziś twoja rana,
Jakże długo cierpienie twe trwa!(...)"

10


Były pracownik ~Były pracownik (Gość)28.07.2016 21:58

Ja powiem tylko - zawsze odgórnie /J.G / był prykas aby wpisywać pozytywne komentarze na temat Firmy. Firma jest ok tylko brak kompetentnych ludzi do jej zarządzania - po trupach do celu, znaleźć kozła ofiarnego i na nim się wyżywać. Oj wiem coś o tym i to dużo.

40


Gm ~Gm (Gość)18.02.2016 21:21

Pracuje w Heringu i jakos nie czuje siejak niewolnik. Po co dajecie komentarze jak tu niby jest wam zle to. Jeden z drugim niech sie zwolnia bo taki ch.. Zaklad. Idz wykladac towar na polki w markecie za 800zl z umowa na zlecenie.

56


Erni ~Erni (Gość)18.02.2016 12:46

Wiecie co, fajny cyrk :) Ukończyłem techniku, zdałem maturę z egzaminem zawodowym, później studia też udało mi się ukończyć, ale pierwszy raz widzę by z prywatnej szkoły gdzie uczą na mechanika ale danej taśmy produkcyjnej, ludzie odbierali dyplom technika odpicowani jak by to Doktorat był :) Poprawiliście mi dzień, Dziękuję :)

2412


ares1 ~ares1 (Gość)21.02.2016 09:07

Dla fanów Pana Haeringa :
Polskie firmy przewozowe, które od lat obsługiwały fabryki Volkswagena ulokowane na terytorium naszego kraju, w styczniu nagle potraciły kontrakty. Koncern po cichu polecił swoim zakładom w Polsce, by zlecenia szły do niemieckich przewoźników, nawet jeśli są drożsi - ujawnił na łamach "Rzeczpospolitej" prezes Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych Adam Jędrych... A Mówili, że kapitał nie ma narodowości. Kapitał może i nie ma, ale jego właściciele już tak.

80


Gm ~Gm (Gość)20.02.2016 17:05

Do Gm20. Jak ci tak zle to po co pracujesz . ja juz pracowalem w paru zakladach i nigdy mnie nie zwolnili bo bylem za dobry😃 zawsze sam sie zwalnialem. A skoro ci tak zle to masz kompleksy po prostu znajfz sobie prace z ktorej bedziesz zadowolony

13


zdzichu ~zdzichu (Gość)19.02.2016 09:18

P.s. dla wszystkich "zazdrośników" w tamtym roku absolwenci odbierali te dyplomy w Ambasadzie Niemiec w Warszawie ;) pozdrawiam

46


hhh ~hhh (Gość)19.02.2016 17:43

to jest egzamin Polsko -Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK) a nie zwykly egzamin na technika mechanika jest o wiele trudniejszy i dużo bardziej wartościowy. Jesli sie nie znacie i nic o tym nie wiecie nie komentujcie. Moze i ceremonia rozdania byla przesadzona ale to pomysł miasta

44


jarema ~jarema (Gość)19.02.2016 14:21

Haering Polska nie jest spółka akcyjną, jak blednie napisano, lecz spółką z o.o.

50


wiesiek ~wiesiek (Gość)19.02.2016 13:17

To mi magistra nie dawali w takiej oprawie jak tutaj ledwie technika.

82


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat