ALPN: Lider coraz bliżej mistrzostwa

Strefa FM Środa, 02 czerwca 20211 1502
Dwie kolejki w ciągu minionego weekendu rozegrali piłkarze amatorzy w lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Na ogół wygrywali faworyci, ale nie bez problemów.
fot. M. Cecotka

Najwyższe zwycięstwo odniósł lider i aktualny mistrz. Barwil-Omega w sobotę pokonał Ekipę PTB aż 18:0. Jednak dzień później musiał się namęczyć zdecydowanie bardziej, kiedy duży opór stawił mu zespół WKS Proszenie (3:2). Dwa mecze wygrała też Prym-Galeria Wnętrz i dzięki temu, że druga w tabeli Starówka niedzielne spotkanie musiała przełożyć, awansowała na 2. miejsce.

 

W jedenastu meczach padły tylko dwa remisy, najbardziej zacięty był pojedynek Moszczenicy GG z Rol-Bestem, zakończony wynikiem 3:3.

 

Spotkania Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej odbywają się na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy ul. Żwirki. Do końca rozgrywek jeszcze trzy kolejki. 

 

Aktualna tabela ALPN: 

 


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)03.06.2021 10:23

Kim jest barwil?

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat