ABC Biznesu. Seminarium dla przyszłych przedsiębiorców

ePiotrkow Poniedziałek, 06 lutego 20170 3896
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza chętnych do wzięcia udziału w seminarium poświęconym finansowo-prawnym aspektom planowania, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

- Seminarium „ABC biznesu” odbędzie się w dniach od 21 do 23 lutego 2017 roku w godzinach 9.00-15.00 w Sali Kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 7.

 

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz do działających już przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swej działalności.

 

Problematyka poruszana podczas seminarium zgrupowana została w trzy bloki  tematyczne:

Pierwszego dnia seminarium (21 lutego) – w ramach bloku „Ja jako przedsiębiorca” uczestnicy będą mogli poznać kolejne kroki niezbędne do uruchomienia własnej firmy.

Dnia drugiego (22 lutego) pracownicy piotrkowskich urzędów i instytucji (PIP, US, Sanepid, ZUS, KRUS i UM) przekażą informacje na temat „Obowiązków przedsiębiorcy wynikających z prowadzenia własnej firmy”.

Z kolei trzeciego dnia (23 lutego) uczestnicy będą mieli okazję zdobyć informacje dotyczące „Instrumentów finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości”, tj. ofertę dotacji, pożyczek oraz innego pieniężnego
i niepieniężnego wsparcia przedsiębiorczości w naszym regionie.

 

Seminarium zakończy prezentacja dobrych praktyk przedsiębiorczości mieszkańców regionu piotrkowskiego.

Uczestnicy otrzymają też wydawnictwa książkowe: poradniki dla początkujących przedsiębiorców.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Aby zarejestrować się na seminarium, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej: Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz w siedzibie CIiPKZ). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem tel. 44 649-60-87, faks 44 647-74-01 oraz pod adresem e-mail: cizpt@wup.lodz.pl

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat