ARTYKUŁ SPONSOROWANY

9. Urodziny Focus Mall już w tę sobotę

Wtorek, 13 listopada 2018 5210
W najbliższą sobotę, 17 listopada 2018 roku, galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski będzie obchodziła swoje 9. urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających i już teraz zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Tegoroczne świętowanie potrwa od godz. 15.00 do 19.00 i z pewnością dostarczy uczestnikom wiele emocji. Dwukrotny Mistrz Polski iluzjonistów, Damian Kość, zadba o magiczny klimat prezentując zaskakujący
i profesjonalny pokaz iluzji. Czarujący gość przedstawi, m.in. lewitujące radio czy pokaże, jak błahe jest uwolnienie się z kajdan. Każdy, świętujący jubileusz Focus Mall, będzie miał okazję obejrzeć wzruszający występ wprowadzający do niezwykłego świata baniek w wykonaniu Arkadiusza Gwizdały, prekursora sztuki baniek mydlanych w Polsce i laureata nagrody publiczności programu „Mam talent”. To pełne wrażeń popołudnie dodatkowo uświetni taneczne show dzieci z piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Artystycznego Simare. Każdy jubileusz nie mogą odbyć się bez urodzinowego tortu, dlatego centrum przygotowało także słodki poczęstunek dla Klientów. Miłośników polskiego pop-rocka z pewnością ucieszy występ gwiazdy wieczoru. O godzinie 18.00. rozpocznie się koncert energetyzującej grupy VIDEO, znanej z takich przebojów, jak: „Papieros” czy „Doskonale wszystko jedno”. To jednak nie koniec atrakcji! Sklepy w Focus Mall przygotowały wyjątkowe rabaty i promocje, które 17 listopada, będą obowiązywały w wybranych butikach i sklepach na terenie galerii.

 

Jesteśmy dumni z tego, że z powodzeniem funkcjonujemy już dziewiąty rok. W najbliższą sobotę będziemy świętować w wyjątkowym klimacie. Odwiedzającym zaserwujemy solidną dawkę wrażeń w postaci pokazu tańca, iluzji, czy koncertu grupy Video. Gorąco zapraszamy – zachęca Olga Wiernicka, Specjalista
ds. marketingu, CH Focus Mall Piotrków Trybunalski.

 

Focus na bezpieczeństwo

 

Urodziny centrum to dobra okazja by zwrócić uwagę mieszkańców regionu na ich bezpieczeństwo. W ten dzień gośćmi centrum będą przedstawiciele Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej. Rozpoczął się sezon zimowy
a wraz z nim wzrasta ryzyko pojawienia się śmiertelnych przypadków zatruć  tlenkiem węgla (czadem). Strażacy opowiedzą o właściwym eksploatowaniu urządzeń grzewczych i przeprowadzą konkursy, w których do wygrania będzie kilkadziesiąt czujek czadu.

 

Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza do wspólnej zabawy!

 

O obiekcie:

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, market elektroniczny Media Markt, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

 

Więcej informacji można znaleźć na:

 

www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl, www.facebook.com/FocusMallPiotrkowTrybunalski


Zainteresował temat?

0

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat