875 lat w formie audiobooka na antenie Radia Strefa FM i w internecie

Region Wtorek, 28 kwietnia 20200 1708
Już od 1 maja, w Radiu STREFA FM Piotrków, będzie emitowany cykl audycji EDUKACJA HISTORIĄ ZABARWIONA, na podstawie książki „SULEJÓW HISTORYCZNY” autorstwa Katarzyny Myszkowskiej. Legendy, ciekawostki i historię Sulejowa czytał będzie Bartłomiej Kaźmierczak.

Audycja ma przede wszystkim edukować dzieci i młodzież w ramach zdalnego pogłębiania wiedzy na temat ziemi sulejowskiej przy wykorzystaniu radia i internetu.


Specjalnej wersji audiobook’a, z niepowtarzalną oprawą muzyczną, słuchać będzie można codziennie na antenie piotrkowskiego radia, na częstotliwościach 98,2 i 104,2 MHz oraz na stronie www.strefa.fm o godz.: 11:15, 13:15 i 17:15.


Prawie 100 odcinków będzie dostępnych już niebawem również w internecie, w zakładce AUDIOBOOK po prawej stronie na portalu www.sulejow.pl

 

W związku z radiowym cyklem, sulejowski MOK przewiduje konkursy z nagrodami, o których napiszemy wkrótce.
Zachęcamy również do zakupu książki w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 lub przez Internet.

 

LINK DO SPRZEDAŻY KSIĄŻKI -> http://mok.sulejow.pl/nowa/

 

Audycja powstaje przy udziale Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie.

 

ZOSTAŃ W DOMU I SŁUCHAJ !!!

 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat