80-latka złapała złodzieja

PolicjaTomaszów Środa, 11 kwietnia 20182 5847
Starsza mieszkanka Tomaszowa skutecznie wystraszyła 40-letniego złodzieja. Mężczyzna ukradł saszetkę z oszczędnościami seniorki i próbował opuścić jej mieszkanie. Kobieta przytrzymała go i krzykiem zaalarmowała sąsiadów, ci wezwali policję.

10 kwietnia o godzinie 12.30 czterdziestoletni mężczyzna przyszedł do mieszkania starszej pani, gdzie miał poczekać na swoją znajomą. - Seniorka w czasie rozmowy zauważyła, że koc, pod którym chowała swoje oszczędności leży inaczej niż zwykle, a jej gość nagle postanowił wyjść. Kobieta szybko połączyła fakty. Sprawdziła skrytkę, w której nie było saszetki z pieniędzmi. W korytarzu dogoniła 40-latka, złapała go za kurtkę, pod którą zauważyła swoją własność - informuje oficer prasowy Komendy Policji w Tomaszowie. - Seniorka przytrzymała wyrywającego się złodzieja, wzywała pomocy. Krzyk usłyszał sąsiad, natychmiast przybiegł. Zauważył, jak starsza pani trzyma za kurtkę wyrywającego się mężczyznę. Kobieta wyjaśniła, że jest to złodziej, który ukradł jej oszczędności. Sąsiad 80-latki wezwał policję i pilnował podejrzewanego do czasu przyjazdu mundurowych. Policjanci zatrzymali 40-latka. Przewieźli go do Komendy Policji. Mężczyzna w chwili zdarzenia był pijany, miał ponad 2,5 promila w organizmie.

 

Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu odpowie za kradzież, grozi mu do 5 lat wiezienia. Był w przeszłości notowany.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

3e3 ~3e3 (Gość)12.04.2018 13:18

Kulturalny złodziej. Inny to by starszą panią huknął ze łba i by ciekł z kasą.

24


gość ~gość (Gość)11.04.2018 21:58

Ale ma żylaste łapy ten drań

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat