60-latka z Sulejowa odpowie za paserstwo

Policja KMP PiotrkówRegion Piątek, 20 września 201922 11725
Piotrkowscy policjanci znaleźli nielegalne wyroby tytoniowe u 60-letniej mieszkanki Sulejowa. Kobieta usłyszała już zarzut paserstwa skarbowego. Straty Skarbu Państwa oszacowano w tym przypadku na ok. 39 tys. zł.

Ładuję galerię...

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą uzyskali informację, że 60-letnia mieszkanka Sulejowa przechowuje wyroby tytoniowe niewiadomego pochodzenia. W czwartek (19 września) funkcjonariusze zlokalizowali posesję, na terenie której miała przebywać podejrzewana. Przeszukując dom, znaleźli papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Łącznie zabezpieczyli 25 tysięcy sztuk papierosów w paczkach i kartonowych pudełkach. Stróże prawa znaleźli również 3 kilogramy tytoniu w foliowych torebkach, także bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Właścicielkę towaru zatrzymano, przedstawiono jej już zarzut paserstwa skarbowego. Grozi jej do 3 lat więzienia i wysoka grzywna.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jojo ~jojo (Gość)20.09.2019 20:13

jak kupisz kiełbase z prywatnej roboty też cię zakapuje, Masz jeść to gówno z marketu gdzie zamiast mięsa masz podatki durniu

35


emeryt ~emeryt (Gość)20.09.2019 13:41

W Moszczenicy na Polnej też chandluje papierosami bez akcyzy nie wiadomego pochodzenia

76


żółwik ~żółwik (Gość)20.09.2019 14:37

Pogratulować zdjęć, które są znacznie ciekawsze niż te z policjantem i przestępcą odwróconymi tyłem do naszych monitorów.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat