6 grudnia: IV Piotrkowskie Targi Ślubne

Strefa FM Piątek, 04 grudnia 20092 5104
Prezentacje ofert fotografów, wideofilmowców, firm florystycznych, wizażystów, dekoratorów, jubilerów, studiów fryzjerskich a także pokazy sukien, garniturów, a nawet limuzyn - to wszystko będzie można zobaczyć na czwartych targach ślubnych, które odbędą się w niedzielę w restauracji Altamira.

- W trakcie jednego dnia każdy jest w stanie zorganizować cały weselny dzień, ponieważ odwiedzający nas będą mogli znaleźć na targach przedstawicieli wszystkich branży, zajmujących się najważniejszym dniem w życiu młodej pary - Jakub Wolski, organizator IV Piotrkowskich Targów Ślubnych.

 

Nie zabraknie konkursów i prezentacji. Dodatkowo będzie można skorzystać z bufetu przygotowanego przez szefa kuchni. Organizatorzy i wystawcy chcą zadowolić nawet najbardziej wybrednych zwiedzających. - Zależy nam, żeby goście miło spędzili dzień i czuli się usatysfakcjonowani z proponowanych na targach ofert - dodaje organizator.

 

W Altamirze zaprezentuje się 26 wystawców. Impreza rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 10:00.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zdegustowana ~zdegustowana (Gość)22.11.2010 12:20

kompletny niewypał przynajmniej w zeszłym roku...

00


mr ~mr (Gość)06.12.2009 22:18

impreza dla bogaczy, no i dla przeciętniaków, którzy wyznają zasadę: "zastaw sie, a postaw się"

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat