500+ coraz bliżej. Wnioski składamy w trzech punktach!

ePiotrkow Piątek, 18 marca 20160 4530
1 kwietnia ruszy przyjmowanie wniosków o wypłatę świadczeń wychowawczych w ramach programu „Rodzina 500+”. W Piotrkowie uruchomione zostaną dodatkowe punkty wydawania i przyjmowania wniosków.

Za realizację programu w miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Piotrkowie będzie odpowiedzialny Zespół Świadczeń Rodzinnych. Wnioski będą przyjmowane w siedzibie Zespołu przy ul. Sienkiewicza 16A w poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godz. 8.00 – 15.00 oraz we wtorki w godz. 8.00 – 17.00.

 

W pierwszych dniach przyjmowania dokumentów MOPR uruchomi dodatkowo dwa punkty. Będzie to główna siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (ul. Próchnika 34) oraz w Urząd Miasta przy ul. Szkolnej 28. W tych miejscach wnioski będą przyjmowane od 1 do 8 kwietnia w godzinach 8.00 - 15:00.

 

Dokumenty można składać też w formie elektronicznej przez platformy e-administracji (portal EMP@TIA, PUE ZUS oraz ePUAP) lub bankowość elektroniczną.

 

Na stronie www.piotrkow.pl utworzono zakładkę „Program 500+”, w której opublikowano potrzebne dokumenty.

 

- W przypadku wniosków złożonych w terminie od 1 kwietnia do 1 lipca świadczenia wychowawcze będą wypłacane z wyrównaniem od 1.04.2016. Później do programu będzie można dołączyć w dowolnym momencie, jednak świadczenie będzie wypłacane od miesiąca, w którym zostanie złożony wniosek – informują urzędnicy.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat