50 lat razem. Złote Gody w Moszczenicy

Region Czwartek, 05 sierpnia 20215 5118
24 pary z terenu gminy Moszczenica świętowały swoje Złote Gody. Jubilaci odebrali z rąk wójta Marcelego Piekarka medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę . Nie zabrakło gratulacji i życzeń, odśpiewano także tradycyjne 100 lat i wzniesiono toast za wszystkich małżonków.

Ładuję galerię...

- W imieniu całej władzy samorządowej życzę Wam kolejnych rocznic w zdrowiu i szczęściu oraz dalszej wytrwałości i wzajemnego zrozumienia. Jesteście dla nas przykładem, że miłość potrafi przezwyciężyć trudności życia codziennego. 50 lat razem to piękny wynik – gratulował małżonkom świętującym Złote Gody, Marceli Piekarek.

 

Wśród tegorocznych jubilatów znaleźli się m.in. były wójt Tadeusz Sokół z małżonką Elżbietą, były radny Henryk Kołodziejczyk z żoną Danutą oraz obecni radni Tadeusz Kowara z małżonką Marią i Henryk Jończyk z żoną Elżbietą.

 

W uroczystości uczestniczyli członkowie rodzin jubilatów oraz przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Domańska, ksiądz ks. Władysław Paś oraz dyrektor GOKiS Włodzimierz Kaźmierczak, a całość imprezy prowadziła Ewa Adal - kierownik USC.

Jubilaci  wysłuchali również minikoncertu z najpiękniejszymi polskimi przebojami przygotowanego dla nich przez zespół pod kierownictwem Roberta Bykowskiego.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość 1234 ~Gość 1234 (Gość)06.08.2021 08:15

Ci na pierwszym zdjęciu to chyba dostali prezent od synowej z Zalando :)

22


Pytek ~Pytek (Gość)05.08.2021 21:34

Zięba był?

42


stary kawaler ~stary kawaler (Gość)05.08.2021 18:39

E.... Lepiej się nie żynić!...

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat