ARTYKUŁ SPONSOROWANY

5. urodziny studia „Wspaniałe Ciało”

Piątek, 08 września 2017 9903
Z okazji 5. urodzin studia urody i kształtowania sylwetki „Wspaniałe Ciało” rozmawiamy z Miriam Palus, ekspertem kosmetologii o zabiegach jakie oferuje studio oraz sposobach na piękny i zdrowy wygląd skóry w różnym wieku.

Ładuję galerię...

  Studio „Wspaniałe Ciało” obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia. Z czego pani, jako właścicielka, jest najbardziej zadowolona?

  Najbardziej jestem dumna z tego, że pomimo dużej konkurencji na rynku udało się ruszyć z działalnością gabinetu, że klientki nam zaufały i, że ciągle ich przybywa. Mamy klientki, które korzystają z naszych usług przez cały rok, na przykład latem pracują nad wymodelowaniem sylwetki, zimą korzystają z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, a są klientki, które przychodzą sezonowo bądź okazjonalnie, na przykład na profesjonalny makijaż lub hennę.

  Z czego pani zdaniem najbardziej słynie „Wspaniałe Ciało”?

  Sądzę, że są to ćwiczenia na maszynach Power Slim Active z podczerwienią oraz zabiegi typowo odchudzające i modelujące sylwetkę, dzięki którym można poprawić kondycję skóry, zmniejszyć cellulit, odzyskać jędrność. To są zabiegi, które zdecydowanie cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientek.

  Proszę wyjaśnić, jak działa ta wspomniana podczerwień na skórę?

  Przede wszystkim przyspiesza metabolizm. Sprawia, że nasz organizm wydala więcej toksyn, dzięki czemu możemy szybciej schudnąć, łatwiej zgubić zbędne kilogramy i zadbać o wygląd skóry. Podczerwień jest zdrowym światłem, w przeciwieństwie do ultrafioletowego, dlatego jest polecana przy fizykoterapii czy zabiegach odnowy biologicznej.

  Z jakich urządzeń Power Slim można u Państwa skorzystać?

  Jest orbitrek i platforma wibracyjna. U nas jest taka stacja – najpierw wchodzi się na orbitrek na pół godziny, następnie na kwadrans na platformę. Ta platforma jest takim uzupełnieniem, z którego się korzysta w celu ujędrnienia skóry, a dzieję się tak poprzez odpowiednie drgania podnóżka. Całą sesja zajęć na Power Slim trwa 45 minut.

 A jakie zabiegi mogą zaproponować Państwo, jako uzupełnienie zajęć fizycznych?

 Mamy też zabiegi dla osób, które z różnych względów nie mogą ćwiczyć. Należą do nich zabiegi w kapsule Infrared, w których też jest wykorzystywana podczerwień. W tym przypadku nakładamy maski na ciało, które silnie ujędrniają i wyszczuplają oraz stosujemy body wrapping, czyli dla większej cyrkulacji masek i lepszego otworzenia się porów w skórze dodatkowo owijamy ciało folią.

  Które zabiegi dają najbardziej spektakularne efekty?

  Mamy nowy zabieg, który nazywa się lipo-detox, jest to u nas absolutna nowość. Jest to zabieg opracowany na Słowenii, wykorzystujący kosmetyki silnie działające na redukcję tkanki tłuszczowej. Dotyczy to takich partii ciała jak uda, brzuch i ramiona. Zabieg poprzedza peeling całego ciała, następnie za pomocą masażu manualnego wprowadzane są w głąb skóry ww. preparaty. Później ciało owijane jest folią i poddawane seansowi w kapsule SPA. Całość trwa około dwóch godzin. Przyznam, że lipo-detox jest zabiegiem, którego efekty mnie samą zaskakują. Tym bardziej, że tutaj wszystko odbywa się bez udziału aktywności fizycznej. Ostatnio nasza klientka pobiła nawet rekord – udało się u niej uzyskać aż 8 cm mniej w obwodzie brzucha i ud. To takie rzeźbienie sylwetki bez użycia skalpela chirurgicznego. Niestety zabiegowi lipo-detoksu nie mogą się poddawać panie w ciąży, karmiące piersią oraz osoby, u których występują żylaki.

  Jakie inne zabiegi na ciało mogą jeszcze Państwo zaproponować?

 Mogą to być zabiegi pielęgnacyjne lub ujędrniające. Można u nas skorzystać z zabiegów, w których wykorzystujemy fale radiowe, obkurczające włókna kolagenowe skórne. Fale te świetnie sprawdzają się u pań po ciążach, u osób, które szybko schudły i borykają się teraz z nadmiarem luźnej skóry. Fale radiowe ujędrniają skórę docierając do jej głębokich warstw, aż do skóry właściwej. Efekt też jest tutaj bardzo szybko widoczny choć oczywiście, przy skórze bardzo luźnej trzeba wykonać całą serię zabiegów.

 Zabiegi innowacyjne także u Państwa są wykonywane...

 Tak, to przede wszystkim zabiegi na twarz z odnowy biologicznej, odżywcze czy pielęgnacyjno-odmładzające z mezoterapii mikroigłowej, gdzie specjalną rolką nakłuwamy skórę twarzy, a następnie wprowadzamy w jej głąb komórki macierzyste. To jest zabieg innowacyjny z zakresu kosmetyki estetycznej. Z tej oferty korzystają zarówno panie, jak i panowie.

 Niedawno studio obchodziło 5. urodziny, jak Państwo świętowaliście ten jubileusz?

 Odbyła się specjalna okolicznościowa impreza z udziałem naszych klientek, podczas której można było między innymi wygrać w konkursach vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, ponadto dla naszych gości był przygotowany specjalny dietetyczny catering, a w tygodniu poprzedzającym wydarzenie zorganizowaliśmy dla naszych klientek i klientów szereg spotkań z ekspertami z zakresu zdrowego żywienia i przedstawicielami firm kosmetycznych.

 


Zapraszamy do studia urody i kształtowania sylwetki „Wspaniałe Ciało”,

Piotrków Trybunalski, ul. 9 maja 14, tel. 721 751 558

 


Zainteresował temat?

6

9


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat