5. edycja akcji „Daj włos” – wesprzyjcie chorych na raka

Strefa FM Poniedziałek, 23 stycznia 20172 1912
Po raz piąty w Piotrkowie będą zbierane włosy na peruki dla osób chorych na raka. Jak pomóc? Wystarczy 24 stycznia odwiedzić salon fryzjerski Perfekt w godzinach 9 – 15.

- Po sukcesie ostatniej akcji, nie mogliśmy nie zorganizować kolejnej edycji – powiedziała Agnieszka Hamala-Wujek, pomysłodawczyni i organizatorka akcji. – Do salonu może zgłosić się każdy, kto chce przekazać włosy dla osób po chemioterapii. Włosy, które będą nadawać się na perukę powinny mieć minimum 25 cm długości. Niezależnie czy są farbowane, czy naturalne, czy kręcone, czy proste – dodaje.

 

Akcja odbywać się będzie 24 stycznia w godzinach 9 – 15 w salonie fryzjerskim Perfekt przy ul. 9 maja 8a w Piotrkowie. Organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby uniknąć kolejek. Tel. 44 646 62 61.

 

Przypominamy: Agnieszka Hamala-Wujek we współpracy z fundacją Rak'n'Roll zbiera włosy. Przeznaczone będą na peruki dla osób, które przeszły chemioterapię, bo ta w dużym skrócie powoduje wypadanie włosów. Dlatego ważne jest, aby pomóc jak największej liczbie chorych i podarować im piękne, naturalne peruki, tym bardziej, że na zrobienie jednej potrzeba włosów z aż 11 głów.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

paola ~paola (Gość)24.01.2017 13:44

Szkoda,że ogłoszenie pojawiło się dzień wcześniej w godzinach wieczornych.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat