5 pijanych kierowców, rekordzista miał prawie 3 promile

ePiotrkow Środa, 04 czerwca 20148 2756
Policjanci zatrzymali jednego dnia pięciu pijanych kierowców. Rekordzista miał 3 promile.

- W poniedziałek 2 czerwca, o godzinie 13:30, na ulicy Grota Roweckiego w Tomaszowie, policjanci zatrzymali 39-letniego kierującego bmw. Mężczyzna został sprawdzony na zawartość alkoholu, miał 2,3 promila. O godzinie 13:20, na Grota Roweckiego kierujący oplem omegą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do bocznego zderzenia ze scanią. Nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili sprawcę. Po kilku minutach zatrzymali go w miejscu zamieszkania. 49-latek „wydmuchał” w alkotest 1,8 promila - informuje tomaszowska policja.

- O 17:12 w Emilianowie policjanci z Czerniewic zatrzymali 41-letniego kierującego skodą. Mężczyzna miał prawie 3 promile. Odurzony alkoholem wjechał na rondo, uszkodził znak drogowy, pozostawił auto i rozpoczął pieszą ucieczkę. Został zatrzymany kilkanaście metrów dalej. O 23:30 na Legionów tomaszowscy policjanci zatrzymali 32-letniego kierującego fiatem. Mężczyźnie alkotest wykazał 1,6 promila. O 23:50, na Zawadzkiej policjanci zatrzymali 32-letniego kierującego bmw, mężczyzna wjechał w drzewo. Alkotest wykazał mu 2,2 promila - podaje tomaszowska policja.

Pijani kierujący oprócz utraty uprawnień do kierowania pojazdami. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

za PRL raz jeszcze ~za PRL raz jeszcze (Gość)05.06.2014 05:30

Panie 'lemurrollo' masz troszku racji w tym co piszesz, z jednym zastrzeżeniem, że choroby te wynikające z zanieczyszczeń z zakładów chemicznych popsuły materiał genetyczny Tomaszowian do tego stopnia, że jest przenoszony na następne pokolenia i mamy tego efekty. Przecież nikt tej epidemii psychoz i wariactw nie leczył za PRL i nie leczy obecnie. Ba nikt nie powtórzył badań na tym kierunku. Pozdrowienia wszystkim. Władze miasta Tomaszów bardziej dbają o miasto jako takie, jest czyściej, więcej pięknych boisk szkolnych i sal gimnastycznych które można określić małymi halami sportowymi, niż władze Piotrkowa. Pozdrowienia dla Wszystkich!

10


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)04.06.2014 20:38

"za-PRL" napisał(a):
Badania wykazały, że przyczyną są zakłady chemiczne i duże zanieczyszczenie z tego wynikające. Wyniki tych badań nie były rozpowszechniane z powodu ideologicznych

Zakładów chemicznych już tam od dawna nie ma, więc mam inną diagnozę...Tak się robi kiedy jest brak pracy, perspektyw na normalną egzystencję. Obserwuję zachowanie Tomaszowian i zaskakuje mnie bardzo duża arogancja i agresja w zachowaniu, tym niemniej nie chcę nikogo obrazić więc z góry soory za uogólnienia.

20


za PRL ~za PRL (Gość)04.06.2014 19:42

Pan 'erwinek' ma trochę racji. Za "PRL-u" były przeprowadzone badania, które wykazały ponad przeciętną ogólnopolską chorób psychicznych, nerwowych i neurologicznych oraz wyższy stopień od średniej krajowej uzależnionych od alkoholu i środków psychotropowych. Badania wykazały, że przyczyną są zakłady chemiczne i duże zanieczyszczenie z tego wynikające. Wyniki tych badań nie były rozpowszechniane z powodu ideologicznych - "przecież w kraju przodującego systemu komunistycznego nie może być jakichkolwiek, w czymkolwiek uchybień; wicie rozumicie towarzysze?!". Żniwa tamtych zasiewów zbieramy do dziś.

10


Imię Imięranga04.06.2014 12:39

W Tomaszowie rozpoczęli świętowanie 25 rocznicę trochę wolnych wyborów.

30


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)04.06.2014 12:22

Tomaszów to zupelnie inne miast i na wyzszym poziomie estetycznym czy kulturalnym i bardziej zadbane ,jest gdzie zaparkowac bez oplat nie to co w Piotrkowie.Fakt ,ze jest tam duze bezrobocie i co sie dziwic ,ze pija jak brak perspektyw

11


ech ~ech (Gość)04.06.2014 10:39

Bardzo dobrze ,że wyłapują pijanych kierowców.Od dawna Tomaszów słynie z przemytu taniego spirytusu i melin handlujących wszelkimi używkami. Nie sztuką złapanie pijanych,ale wykrycie i zlikwidowanie melin.

10


MIX ~MIX (Gość)04.06.2014 10:03

"erwinek" napisał(a):
Tomaszowianie co się z wami dzieje. Czy tam mieszkają sami pijacy


nie, tam po prostu policja działa skutecznie

40


erwinek ~erwinek (Gość)04.06.2014 09:15

Tomaszowianie co się z wami dzieje. Czy tam mieszkają sami pijacy.Jak nie pijana matka to pijany kierowca. Może to pozostałości po zakładach chemicznych , czyżby wam rozum zniszczyła chemia.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat