4 nowe zakażenia koronawirusem w Piotrkowie

ePiotrkow Sobota, 11 lipca 202021 13678
W województwie łódzkim są 34 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 4 z nich odnotowano w Piotrkowie, a kolejne 4 w powiecie piotrkowskim. 39 osób wyzdrowiało.
fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela

Potwierdzone wyniki dotyczą dwojga dzieci, jednej nastoletniej dziewczynki, siedmiu młodych kobiet, sześciu kobiet w średnim wieku, sześciu kobiet w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, pięciu młodych mężczyzn, czterech mężczyzn w średnim wieku, dwóch mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 5 do 71 roku życia.

 

Są i dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejnych 39 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: jedna nastoletnia dziewczynka, dziesięć młodych kobiet, siedem kobiet w średnim wieku, cztery kobiety w starszym wieku, jedno dziecko, trzech nastoletnich chłopców, czterech młodych mężczyzn oraz dziewięciu mężczyzn w średnim wieku.


Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:


   • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 3391
   • Liczba osób aktualnie zakażonych: 984
   • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 49
   • Liczba osób objętych kwarantanną: 2303
   • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 603
   • Liczba osób, które wyzdrowiały: 2220
   • Liczba osób, które zmarły: 187


Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1486

 

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 3391. Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ada ~ada (Gość)12.07.2020 09:53

A w gminie Aleksandrów spokój. Wszyscy bez maseczek odwiedzają sklepy. Sprzedawcy bez rękawiczek wydaja towar, przyjmują pieniądze- wydają resztę. Właściciele witają się przez podanie ręki wydając następnie artykuły spożywcze nawet bez ich umycia. Pod sklepami kwitną spotkania towarzyskie. Sanepid omija te miejsca nie mówiąc o innych służbach.

11


gość ~gość (Gość)11.07.2020 19:08

No to zaczyna się pogrom cwaniaków w naszym regionie szkoda tylko że magą ucierpiec normalni ludzie tzn. Takich którzy podchodzą z pokorą do tego wirusa

44


j. ~j. (Gość)11.07.2020 17:54

No, ale przecież nie ma żadnego koronawirusa! To jest ściema, oszustwo i spisek, to Bill Gates, to iluminaci i masoni, to firmy chcą zarobić na szczepionkach, wszyscy jesteśmy oszukiwani, nie trzeba nosić maseczek, nie trzeba się dystansować, pandemii nie ma, wirusa nie ma, a prawdziwym zagrożeniem są szczepionki! Trzeba włączyć myślenie i nie wierzyć oficjalnej medycynie, tylko znachorom, którzy podobno ujawniają ukrywaną przez ogólnoświatowy spisek prawdę!... Obawiam się, że znaczny procent zachorowań ma miejsce dlatego, że ludzie niestety w swojej naiwności wierzą w te przeróżne teorie spiskowe i nie stosują się do obostrzeń. Ponadto niektóre przepisy złagodzono za szybko i za bardzo, np. wesele na 150 osób w obecnym czasie to chyba szaleństwo, no i mamy już sporo zakażeń weselnych. Niestety mnóstwo ludzi sobie lekceważy problem i dlatego z koronawirusem wciąż nie wygrywamy.

115


mamtog ~mamtog (Gość)11.07.2020 16:13

No to się rozkręcamy, po wyborach będzie jeszcze lepiej

97


gość ~gość (Gość)12.07.2020 11:01

Tu po 4 przypadki zakażeń w Piotrkowie i piotrkowskim a starostwo dodało wpis że nie ma żadnego przypadku - to kto mówi prawdę???????????

00


Jan Kowalski ~Jan Kowalski (Gość)11.07.2020 18:36

A co z Sulejowem ?

22


antys ~antys (Gość)11.07.2020 15:49

Polska jako lider walki z pandemią tradycyjnie radzi sobie bardzo dobrze.Łódzkie fantastycznie. Nie bój nic.

75


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat