100 głosów na 100-lecie niepodległości w Niechcicach
Muzycy z Niechcic, Pabianic i Łodzi wystąpią podczas koncertu "100 głosów na 100-lecie niepodległości", który w piątek (16 listopada) zostanie zorganizowany przez tamtejszą Szkołę Podstawową.
Filary niepodległości w Ośrodku Działań Artystycznych
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy "Filary Niepodległości", który odbędzie się 16 listopada o godz. 13.00 w galerii ODA, ul. Sieradzka 8.
Wieczór autorski Hanny Tazbir w Piotrkowie
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie zorganizował Hannie Tazbir, uczestniczce Klubu Seniora, wieczór autorski. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godzinie 18.00. Imprezie towarzyszyć będzie występ zespołu wokalnego Senior Ewki.
Kobiece spotkania w Restauracji Karuzela Smaków
Moda, uroda, babskie pogawędki... to może kojarzyć się tylko z jednym! Już 20 listopada br. o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza na Wtorkowe Szpilki! To wydarzenie organizowane przez Kobiety dla Kobiet w każdym wieku, które chcą odpocząć od codziennej rutyny i obowiązków.
W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury W Piotrkowie uczczono stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
„Pojedynek” - Czyli Peszek Kontra Peszek
„Pojedynek” - czyli Peszek kontra Peszek. Dwaj znakomici aktorzy w tajemniczym pojedynku na słowa i emocje. Gra bez reguł, misternie utkana intryga
i błyskotliwy dialog.
Wolontariusz Roku 2018
08.11.2018 12:14
Wolontariusz Roku 2018
Do 9 listopada można zgłaszać kandydatury na piotrkowskiego Wolontariusza Roku 2018. Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Zespół Plateau wystąpi w Wolborzu
11 listopada w Wolborskim Centrum Kultury gratka dla fanów muzyki. O 17:30 rozpocznie się tam koncert zespołu Plateau.
„Pierwsza linia” znów w Piotrkowie
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej „Pierwsza Linia”, której twórcami są Filip Dowjat, Tomasz Drewicz, Bartek Jarmoliński, Kopczyński & Kopcyńska, Joanna Pałka, Anna Sieradzka- Kubacka, Aleksandra Szczodry, Andrzej Witczak, Leszek Żurek.
Wernisaż wystawy fotograficznej „Debiut”
Iza Marosek, Michał Borowski, Mateusz Gliszczyński i Sebastian Jaśkiewicz to bohaterowie wystawy fotografii pt.” Debiut”, która swój wernisaż miała w niedzielę 4 listopada w Galerii „Śnieżne Krużganki”. Młodzi fotografowie amatorzy, to uczestnicy warsztatów fotograficznych, które odbywają się Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat